Tükendi
Ah Şu Kalbim
AŞK ROMANLARI SKU : 9dkobhs3

Ah Şu Kalbim

20,00 ₺
Molly Somerville, Tavşan Daphne çocuk kitapları serisinin yaratıcısı olarak kariyerinden memnundur ama hayatının geri kalanı o kadar da iyi değildir.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Ah Şu Kalbim

20,00 ₺
Ah Şu Kalbim Ah Şu Kalbim 20,00 ₺
Ürün Detayları

Molly Somerville, Tavşan Daphne çocuk kitapları serisinin yaratıcısı olarak kariyerinden memnundur ama hayatının geri kalanı o kadar da iyi değildir. Kendisine miras kalan on beş milyon doları bağışlamadan önce bile başına bela açma eğiliminde biri olarak tanınmaktadır. Bir de ablasının sahibi olduğu Amerikan futbol takımının yıldız oyuncusu Kevin Tucker’dan uzun zamandır hoşlanmaktadır. Çapkın, çekilmez ve inanılmaz yakışıklı olan Kevin ise onun adını bile bilmemektedir.


Bir gece Kevin, Molly’nin pek de mükemmel sayılmayan hayatına dalıp onu altüst eder. Ne yazık ki bu Ferrari süren, kanişlerden nefret eden, kalın kafalı sporcu aslında Molly’nin tahmin ettiği kadar boş biri değildir ve genç kadın çok geçmeden kendini Wind Lake isimli bir yerde bulur. Sevimli kulübeler ve eski tarz, sıcacık bir pansiyonun bulunduğu bu kasabada Molly ve Kevin, hayattaki en önemli derslerden birini öğrenecektir…


“Tatlı mı tatlı, ateşli bir aşk hikâyesi.”

Milwaukee Journal-Sentinel

Özellikler
YAZARI Susan Elizabeth Phillips
YAYIN EVİ Pegasus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 428
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Ah Şu Kalbim

Ah Şu Kalbim
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı