Tükendi
Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder
BEYAZ DİZİLER SKU : tu05n4fw

Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder

7,00 ₺
Selana bir dokunuşla tutulmuştu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder

7,00 ₺
Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder 7,00 ₺
Ürün Detayları

Akdeni̇z Rüyası - Aşk Affeder 2017 / 05

AKDENİZ RÜYASI – SARA CRAVEN


Selena, bir dokunuşla tutulmuştu… Alexis Constantinou, aklından bir türlü çıkmıyordu. Onun maharetli dokunuşlarından önce Selena sadece saf bir öğretmen adayıydı. Şimdiyse her gece rüyalarında Akdeniz’e gidiyor, masumiyetini ondan alan o maceranın özlemiyle yanıp tutuşuyordu.

Ama bu maceranın sonunda Selena’ya sonsuza dek gizlemesi gereken bir sır kalmıştı; Alexis’in çocuğunu dünyaya getirmişti. Şimdi, bir aile meselesi yüzünden yeniden Yunanistan’a gitmesi, Alexis’le yüzleşmesi gerekiyordu. Alexis’le aralarındaki ihtirasın sürdüğünü inkâr edemezdi ama bütün dünyadan sakladığı sırrı, Constantinou ailesinin varisini ondan da gizleyebilecek miydi?


AŞK AFFEDER – ANDIE BROCK


Calista’nın babasının mezarı başında görmeyi en son beklediği ya da istediği en son kişi kendini beğenmiş milyarder, Lukas Kalanos olabilirdi. Beş yıl önce bekâretini ona vermiş, Lukas ise ona ve ailesine ihanet ederek ortadan kaybolmuş, Calista’yı kırık bir kalpten daha fazlasıyla geride bırakmıştı.

Kendisini oyuna getiren Gianopoulous ailesinden intikam almak isteyen Lukas ise bunun için Calista’yı baştan çıkarmaya kararlıydı. Calista geçmişte yaptıklarının bedelini onun yatağında ödeyecekti. Ama Calista’nın çocuğunun annesi olduğunu keşfetmesiyle birlikte Lukas’ın intikam planı yerini arzuya bırakacaktı.

Özellikler
YAZARI Andie Brock, Sara Craven,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Puanlar & Yorumlar

Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder

Akdeniz Rüyası - Aşk Affeder
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı