Tükendi
Annemin Gelini Olur musun?
SKU : 952k4ait

Annemin Gelini Olur musun?

25,00 ₺
Annem bir gelini olsun istiyor. Ancak ben evlenmek istemiyorum, gençliğimi tek bir kadınla geçiremem. Anlarsın ya, her gece farklı bir cıtırın tadına bakmak varken tek kadına bağlı kalmak çok sık- Aksen, Kısa kes! diye bir kez daha emretti.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Annemin Gelini Olur musun?

25,00 ₺
Annemin Gelini Olur musun? Annemin Gelini Olur musun? 25,00 ₺ 25,00 ₺
Ürün Detayları


"Annem bir gelini olsun istiyor. Ancak ben evlenmek istemiyorum, gençliğimi tek bir kadınla geçiremem. Anlarsın ya, her gece farklı bir çıtırın tadına bakmak varken tek kadına bağlı kalmak çok sık-" Aksen, "Kısa kes!" diye bir kez daha emretti.


"Peki... Seninle bir oyun oynayalım. Annemi gelin hayalinden vazgeçirecek tüm özelliklere sahipsin. Düşünüyorum da annemin gelini olur musun?"


Yekta'nın şu hayattan istediği tek bir şey var: Her gece farklı bir kızla hayatın tadını çıkarmak! Yekta'nın annesi Elçin'in fani hayattan istediği yegâne şey ise oğluna hanım hanımcık, istediği gibi bir gelin bulabilmek!


Hanım hanımcık gelin peşine düşen Elçin Hanım, çapkınlığın doruklarında dolaşan Yekta ve anneyi yıldırma operasyonunun kilit ismi Aksen arasında neler yaşanacak? Sizce Aksen, Elçin Hanım'ın gelini olur mu, ne dersiniz?

(Tanıtım Bülteninden

Özellikler
YAZARI Özlem Türk
YAYIN EVİ Müptela
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 646
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 2. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Annemin Gelini Olur musun?
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı