Tükendi
Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78
SKU : 69gun76b

Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78

7,00 ₺
Harlequin / Aşık Dadı - Venedikli Çapkın - Beyaz İnci Aşık Dadı - Jessıca Hart Bekar Anne Martha Shaw’Un Yeni Patronu Muhteşem Biriydi : Lewis Mansfield. Martha Onun Yeğenine Dadılık Yapacaktı Ve Onunla Ve Bebeklerle Birlikte Bir Tropik Adada Altı Ay Yaşayacaktı. Martha Kısa Sürede Seksi Patronuna Deli Gibi Aşık Olacaktı. Ama Genç Adam Birine Bağlanmak Niyeti Olmayan Umarsız Bir Bekara Benziyordu. Martha Gerçek Hislerini Ona Açıklamayı Göze Alabilecek Miydi? Venedikli Çapkın - Lucy Gordon Guido Calvani, Venedik’İn Genç Ve Yakışıklı Çapkınıydı. Amcasının Kontluk Unvanını Elinin Tersiyle İterek Basit Bir Hayat Sürüyordu. Fabrikaları Olmasına Rağmen Gondolculuk Yapmak Onu Daha Çok Mutlu Ediyordu. Lady Dulcie Maddox İngiltere’Den Venedik’E Gelirken Bavulları Pahalı Elbiseler Ve Ayakkabılarla Doluydu. Şehrin En Lüks Oteline Yerleştikten Sonra Elinde Guido’Nun Fotoğrafıyla Dar Kanalları Dolaşmaya Başladı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ
SAYFA SAYISI

Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78

7,00 ₺
Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78 Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78 7,00 ₺ 7,00 ₺
Ürün Detayları

Harlequin / Aşık Dadı - Venedikli Çapkın

Aşık Dadı - Jessıca Hart


Bekar Anne Martha Shaw’Un Yeni Patronu Muhteşem Biriydi : Lewis Mansfield. Martha Onun Yeğenine Dadılık Yapacaktı Ve Onunla Ve Bebeklerle Birlikte Bir Tropik Adada Altı Ay Yaşayacaktı. Martha Kısa Sürede Seksi Patronuna Deli Gibi Aşık Olacaktı. Ama Genç Adam Birine Bağlanmak Niyeti Olmayan Umarsız Bir Bekara Benziyordu.

Martha Gerçek Hislerini Ona Açıklamayı Göze Alabilecek Miydi?


Venedikli Çapkın - Lucy Gordon


Guido Calvani, Venedik’İn Genç Ve Yakışıklı Çapkınıydı. Amcasının Kontluk Unvanını Elinin Tersiyle İterek Basit Bir Hayat Sürüyordu. Fabrikaları Olmasına Rağmen Gondolculuk Yapmak Onu Daha Çok Mutlu Ediyordu.

Lady Dulcie Maddox İngiltere’Den Venedik’E Gelirken Bavulları Pahalı Elbiseler Ve Ayakkabılarla Doluydu. Şehrin En Lüks Oteline Yerleştikten Sonra Elinde Guido’Nun Fotoğrafıyla Dar Kanalları Dolaşmaya Başladı.

Özellikler
YAZARI Jessica Hart, Lucy Gordon,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Aşık Dadı - Venedikli Çapkın Stars of Romance -78
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı