Tükendi
Asil Kan
AŞK ROMANLARI SKU : u4l2wkaw

Asil Kan

18,00 ₺
Leon, başını onun anlına yasladı ve kıza sımsıkı sarıldı. O halde korkma dedi.Pekala dedi. Gel buraya. Hayatında ilk defa mutluydu. Hem de çok.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Asil Kan

18,00 ₺
Ürün Detayları

Her şey karardığında geriye kalan tek kalkanın, inancındır...


Sadece kadınların sözünün geçtiği, erkeklerin köle olarak hayat sürdüğü Sylum'da zincirin başka bir halkası olmayı reddeden Gaia'nın bilinmeze giden hikâyesidir bu.


Geçmişini ardında bırakarak, sadece inancı ve masumluğuyla hareket eden bu genç kızın perde arkasında dönen oyunlara karşı dimdik duruşudur.


Aşka saygısı, sadakati ve geleceğe karşı duyduğu sorumlulukla zorluklara karşı verdiği mücadelenin anlatıldığı güçlü bir destanın satırlarıdır…


"Fantastik roman severler Caragh M. O'Brien hakkında şunu iyi bilmeli; serinin her kitabı zekice yazılmış, hayret veren ve tatmin eden türde romanlar."

-Booklist-


"Başka bir dünyanın varlığıyla heyecan duyan, geleceği farklı coğrafyalarda okumayı seven ve herkesin bir kahramanı olduğuna inanan biriyseniz bu seri tam size göre. Zekice yazılmış diyaloglar ve geleceğin ütopyasında şekillenen olaylar, sizi tam tatmin edecek türden."

-Good Choice-


"Asil Kan ara vermeden okuyacağınız bir kitap. Üçlemenin ikinci kitabını bitirdiğinizde serinin son kitabını büyük bir hevesle bekleyeceğiniz kesin."

-The Book Cellar-

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Caragh M. O Brıen
YAYIN EVİ Martı
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 494
BOYUTLARI 14X20
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Asil Kan

Asil Kan
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı