Tükendi
Aşk Peşinde
SKU : x2jr3nan

Aşk Peşinde

15,00 ₺
....Ve bu sırada hayatı baştan sona değişir.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşk Peşinde

15,00 ₺
Aşk Peşinde Aşk Peşinde 15,00 ₺ 15,00 ₺
Ürün Detayları


Yayımcısı tarafından sözleşmesine uymamakla suçlanan Charlotte Brontë, kız kardeşi Anne'i de alarak bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek üzere Londra'ya doğru yola çıkar. Londra'da yaşadıkları maceralar ve Charlotte'un tanıklık ettiği cinayet sonrasında bütün Brontë ailesi kendilerini tehlikenin içinde bulur. Dünya'nın temellerini kökünden sarsmak isteyen gözü dönmüş bir katilin peşine düşen Charlotte, bu yolculuğu sırasında hiç ummadığı bir aşka da yelken açar.


Ve bu sırada hayatı baştan sona değişir.


"Döneminin katı ahlak anlayışının gölgesindeki gönül ilişkilerini zengin iç dünyasıyla kaleme alan Charlotte Brontë'ye her zaman hayalini kurduğu o macera dolu yaşamı bu romanla tattırmak istedim. Kitabım, aşkın ve tutkunun bu ölümsüz yazarına yürekten övgülerimi yansıtan bir hediyemdir."

Laura J.Rowland


"Macera dolu hayatıyla sevdiği insanın peşinde tehlikeden tehlikeye savrulan Charlotte, tam manasıyla zamanımızın kahramanı... Aşkı için kıyasıya bir mücadele veren Charlotte, tüm romantik karakterlere ilham kaynağı olacak."

New Orleans Times


"Rowland, gözlerinizi heyecanla akıp giden sayfalardan ayırmanıza izin vermiyor."

The New York Times


"Laura J. Rowland, yalnızca gerçekçi bir Victoria dönemi Londra'sı yaratmakla kalmıyor, zekâsı, inatçılığı ve muhakeme gücüyle her sayfada Jane'i anımsatan gerçekçi bir Charlotte da yaratıyor."

Entertainment Weekly


"Okumaya doyamayacağınız bu zevkli ve zekice kurgulanmış eser, gizemin ta kendisini dönemin entrikalarla dolu yaşamlarından geçerek Charlotte Brontë önderliğinde satırlara döküyor..."

Romantic Times

Özellikler
YAZARI Laura J. Rowland
YAYIN EVİ Format
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 535
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Aşk Peşinde
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı