Tükendi
Aşk Sığınağı
AŞK ROMANLARI SKU : 4lxf24yt

Aşk Sığınağı

12,00 ₺
Bir şey düşünürüz. Anlaşmayı kabul etsene artık. Kaç çocuk? Beş. Lütfen iki. Bir opsiyonla üç. Ryn genç kızın avucunu öptü. Dr. Jones, bundan sonra şansın değişecek. Güven bana.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşk Sığınağı

12,00 ₺
Aşk Sığınağı Aşk Sığınağı 12,00 ₺
Ürün Detayları

Amerika'nın en sevilen aşk ve gerilim romanı yazarlarından olan Nora Roberts'in tüm kitapları, her zaman en çok satan olan Nora Roberts'ın tüm kitapları her zaman en çok satan kitaplar listesinin baş konuğu oldu. Yazdığı kitaplarla 35 milyondan fazla okuyucuya ulaşmış olan Nora Roberts, "Aşk Sığınağı" ile 1999 yılı En İyi Aşk Romanı Ödülü'ne aday gösterildi.


Bir sanat enstitüsü ile bir sanat galerisini yönetmekte olan Jones ailesi sanat alanında çok saygın bir üne sahip olduğu halde, aile içindeki iletişimsizlik her birini donuk ve yalnız kişiler haline getirmiştir.

Bir konferans ertesi, buz gibi bir havada, kardeşiyle birlikte yaşadığı Maine'deki evine dönen Dr. Miranda Jones, içeri girmek üzereyken saldırıya uğrar. Yüzünü göremediği saldırgan, genç kızın boğazına bıçak dayayarak çantasını kapar, arabasının lastiklerini kestikten sonra kaçar. Bunu adi bir hırsızlık kabul eden Miranda dehşeti unutmaya çalışır...

Özellikler
YAZARI Nora Roberts
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2001
SAYFA SAYISI 512
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Aşk Sığınağı

Aşk Sığınağı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı