Tükendi
Aşk Tuzağı
AŞK ROMANLARI SKU : zlsqjvw0

Aşk Tuzağı

12,00 ₺
Ama oyun değişmiştir artık.Geçmişteki kötü deneyimleri yüzünden kalbini yeni maceralara yeni hedefine doğru yaklaşmaktadır.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşk Tuzağı

12,00 ₺
Aşk Tuzağı Aşk Tuzağı 12,00 ₺
Ürün Detayları

Bütün aşklar imkânsız mıdır? Denemeden bilemezsiniz.


New York Times Bestseller yazarı Linda Howard, aşkın ve gerilimin köşe kapmaca oynadığı bu çok satan romanında sizi, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp planlanmış kusursuz bir düğün törenine davet ediyor. Ancak bu törende damat ve gelin karşılıklı sözler veremeyecek, birbirlerine yüzüklerini takamayacak, masum bir öpücüğün tadına varamayacak ve gelin bu özel günün ışıltısını yüreğinde hissedemeyecek; çünkü acımasız bir katil, gelini öldürmek için sinsice vaktinin gelmesini beklemektedir.

Gelinle yaşadığı sorunlar yüzünden bir numaralı şüpheli durumuna düşen düğün organizatörü Jaclyn ile olayı soruşturmakla görevlendirilen Dedektif Eric Wilder'ın yolları cinayetin hemen öncesinde kesişmiş, birlikte tutkulu saatler geçirmişlerdir. Ama oyun değişmiştir artık. Geçmişteki kötü deneyimleri yüzünden kalbini yeni maceralara kapatan Jaclyn'le Dedektif Wilder arasındaki ilişki yavaş yavaş aşka dönüşürken soğukkanlı katil de adım adım yeni hedefine doğru

yaklaşmaktadır.


"Linda Howard tam anlamıyla muhteşem bir yazar."

Özellikler
YAZARI Lında Howard
YAYIN EVİ Martı
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 388
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Aşk Tuzağı

Aşk Tuzağı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı