Tükendi
Aşkı Buldum - Sophienin Masalı
BEYAZ DİZİLER SKU : cnuk2var

Aşkı Buldum - Sophienin Masalı

12,00 ₺
Aşkı Buldum - Sophie'ni̇n Masalı 2017 / 01 AŞKI BULDUM - CHRISTINE RIMMER O güne kadar gayet korunaklı bir hayat yaşamış olan Lucy Cordell, artık kabuğunu kırmaya hazırdı. Yine de erkeklerle sıfır tecrübesi olduğundan bu konuda yardıma ihtiyacı vardı. Ne zaman uygun bir erkeğe yaklaşsa ‘Bakire!’ diye bağıran o pelerini üzerinden çıkartmasına yardım edecek birine… Kim Oyuncu Prens olarak nam salan, enerjik Montedoro Prensi Damien’den daha iyi olabilirdi? Daha önce her zaman onu kurtarmaya koşmuştu… Damien, Lucy’yi aşk ve seks konusunda eğitmeye razı oldu çünkü o kabul etmezse başkasına gideceğinden korktu. Hem, dışarıda dolaşan kurtlara karşı onu korunması gerekiyordu. Yine de, içinden aydınlatılmış gibi parlayan, güzel Lucy söz konusu olduğunda, Damien, merak etmek zorundaydı… Onu kim koruyacaktı? SOPHIE'NİN MASALI – JESSICA GILMORE Garsonluk yapan Sophie Bradshaw görkemli partilerde görmezden gelinmeye alışkındır. Marco Santoro'yla geçireceği büyülü gece, kalbi kırık olan Sophie'nin hayatını değiştirecektir. Ailesinin çöpçatanlıklarından usanmış olan milyarder Marco kimseyle yakınlık kurmamaktadır, ancak Sophie'yle geçirdiği nefes kesici gece yeterli gelmeyince onu malikânesine davet eder. Sophie'nin ona ufak bir sürprizi olacağından haberdar değildir ama!
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Aşkı Buldum - Sophienin Masalı

12,00 ₺
Aşkı Buldum - Sophienin Masalı Aşkı Buldum - Sophienin Masalı 12,00 ₺
Ürün Detayları

Aşkı Buldum - Sophie'ni̇n Masalı 2017 / 01

AŞKI BULDUM - CHRISTINE RIMMER


O güne kadar gayet korunaklı bir hayat yaşamış olan Lucy Cordell, artık kabuğunu kırmaya hazırdı. Yine de erkeklerle sıfır tecrübesi olduğundan bu konuda yardıma ihtiyacı vardı. Ne zaman uygun bir erkeğe yaklaşsa ‘Bakire!’ diye bağıran o pelerini üzerinden çıkartmasına yardım edecek birine…

Kim Oyuncu Prens olarak nam salan, enerjik Montedoro Prensi Damien’den daha iyi olabilirdi? Daha önce her zaman onu kurtarmaya koşmuştu…

Damien, Lucy’yi aşk ve seks konusunda eğitmeye razı oldu çünkü o kabul etmezse başkasına gideceğinden korktu. Hem, dışarıda dolaşan kurtlara karşı onu korunması gerekiyordu. Yine de, içinden aydınlatılmış gibi parlayan, güzel Lucy söz konusu olduğunda, Damien, merak etmek zorundaydı… Onu kim koruyacaktı?


SOPHIE'NİN MASALI – JESSICA GILMORE


Garsonluk yapan Sophie Bradshaw görkemli partilerde görmezden gelinmeye alışkındır. Marco Santoro'yla geçireceği büyülü gece, kalbi kırık olan Sophie'nin hayatını değiştirecektir.


Ailesinin çöpçatanlıklarından usanmış olan milyarder Marco kimseyle yakınlık kurmamaktadır, ancak Sophie'yle geçirdiği nefes kesici gece yeterli gelmeyince onu malikânesine davet eder. Sophie'nin ona ufak bir sürprizi olacağından haberdar değildir ama!

Özellikler
YAZARI Christine Rimmer, Jessica Gilmore,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 336
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Puanlar & Yorumlar

Aşkı Buldum - Sophienin Masalı

Aşkı Buldum - Sophienin Masalı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı