Tükendi
Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3
AŞK ROMANLARI SKU : ran79skz

Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3

75,00 ₺
Masum bir plan kimsenin canını yakmazdı değil mi? Isabella Gwen Sullivan kadar fedakâr bir kızın dostu için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Ancak sağduyu konusundaki genel sorunu bazen ipin ucunu kaçırmasına neden olabiliyordu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3

75,00 ₺
Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3 Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3 75,00 ₺
Ürün Detayları

Masum bir plan kimsenin canını yakmazdı değil mi?

Isabella Gwen Sullivan kadar fedakâr bir kızın dostu için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Ancak sağduyu konusundaki genel sorunu bazen ipin ucunu kaçırmasına neden olabiliyordu.

En yakın arkadaşı Fredy deli gibi sevdiği Vivian tarafından hiçbir sebep yokken terk edilmiş, üstüne üstlük onun Henfield Kontu Adrian Eaglestone ile nişanlandığı haberini almıştı. Bu durumda o kıza ve nişanlısına iyi bir ders vermek kaçınılmazdı. Böylece Isabel ve Fredy bir hafta sürecek olan Henfield yaz balosuna katılmanın bir yolunu buldular. Planları basitti... Balo boyunca yeni evli bir çift gibi davranacaklar, bu sayede kıskandırma silahının eşsiz gücünü Vivian üzerinde deneyeceklerdi. Her şey kusursuz olabilirdi...Tabi işler düşündükleri gibi gitseydi...


Adrian tekrar âşık olabileceğini hissediyordu...

Geleneksel Henfield yaz balosunda güzeller güzeli Vivian ile nişanlarını kutlayacaklar ve cemiyetin takdirini kazandıkları kusursuz beraberliklerini ilan edeceklerdi. Ne var ki işler düşündüğü gibi gitmedi. Baloya katılan yeni evli tuhaf çift hayatlarına fırtına gibi girdiğinde yapabildiği tek şey önce rüzgâra kapılmak, sonra da o rüzgârı kendi lehine çevirmek oldu.


Ödenmesi gereken bedeller biraz ağır ama son derece adildi. Neticede bu olayda kimse pek masum değildi. Özellikle de küçük yalanıyla ortalığı karıştıran Isabel’in masumiyetle uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktu...

Özellikler
YAZARI Rita Hunter
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 1477
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3

Aşkın Ateşi-1 Ruhun Ateşi -2 Kalbin Ateşi -3
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı