Tükendi
Aşkın Baharına Uyanmak
AŞK ROMANLARI SKU : rqozcesv

Aşkın Baharına Uyanmak

13,00 ₺
Julia London hayranlık uyandıran üslubuyla aşık olmanın ne denli müthiş, büyüleyici aynı zamanda acı olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatıyor.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşkın Baharına Uyanmak

13,00 ₺
Aşkın Baharına Uyanmak Aşkın Baharına Uyanmak 13,00 ₺
Ürün Detayları


Mutlu olmanın hayalini kuran iki insanın imkânsız aşkı...


Hayatın zorluklarıyla erken yaşta tanışan Lauren, ailesini kaybettikten sonra sorumsuz amcasının baskısıyla zengin bir kontla evlenir. Kontun ölümüyle kendisine kalan mirasa bile dokunmayan Lauren her şeyi bırakarak evine döner, ancak geride bıraktıkları ona huzur vermemekte kararlıdır.


Kardeşinin ölümü üzerine dük olan Alex, kendi gibi olamadığı bir hayatı yaşamaya mecbur kalır. Ancak benimseyemediği bu hayata daha fazla dayanamayan Alex oyunun kurallarını bozmanın peşine düşer, bir de imkânsız aşkının...


Julia London hayranlık uyandıran üslubuyla âşık olmanın ne denli müthiş,büyüleyici aynı zamanda acı olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatıyor.


"Bu kitabı okuduktan sonra yaşadığınız yoğun duygusallığın üstesinden gelmek için kendinize zaman vermelisiniz! Julia London'ın güçlü kalemi sizlere daha önce hiç hissetmediğiniz duyguları yaşatacak."

Publishers Weekly


"Çok farklı iki insanı buluşturan tek neden, aşkın karşı konulmaz gücüdür. Aşkın Baharına Uyanmak bu gerçeği anlaşılabilir kılan etkileyici bir roman."

Booklist

Özellikler
YAZARI Julia London
YAYIN EVİ Martı
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 432
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Aşkın Baharına Uyanmak

Aşkın Baharına Uyanmak
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı