Tükendi
Aşkta İntikam Olmaz
AŞK ROMANLARI SKU : mfjzdawe

Aşkta İntikam Olmaz

18,00 ₺
İskoç tutkusu iskoç intikamı.Konumun uzmanına danıştığımda, şartlar düşünülecek olursa Aşkta İntikam Olmazdaki çözümümünün en olası çözüm olduğuna karar verdik.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Aşkta İntikam Olmaz

18,00 ₺
Aşkta İntikam Olmaz Aşkta İntikam Olmaz 18,00 ₺
Ürün Detayları

İskoç Tutkusu

Mackintosh "Vahşi Kedisi" diye anılan Leydi Catriona, klanını savunmak için her şeyi yapacak bir kızdır. Ancak ailesinin arazisinde yaralı bir savaşçı bulduğunda, Catriona'nın bağlılığı büyük bir sınavdan geçer. En yumuşak dokunuşuyla tüm Tutkularını alevlendirebilen bu güçlü yabancı, Catriona'yı en mahrem şekilde baştan çıkarabildiği gibi, bir de tehlikeli bir sır taşımaktadır…


İskoç İntikamı

Savaşın ortasında Sör Finlagh Cameron, Mackintosh'ların savaş liderini öldüreceğine dair intikam yemini etmiştir. Ama şimdi düşmanının kızıyla yüz yüze gelen Savaşçı Fin tereddütler içindedir. Genç kadının vahşi güzelliği ve ruhu, savaş yorgunu şövalyenin bastıramadığı bir açlık doğurur ve onu dehşet verici bir tercihle karşı karşıya bırakır. Tutkusuna teslim olmak, yemininden dönmek anlamına gelecektir. İntikam ise Catriona'nın hayatını tehdit edecektir. Aşklarının galip çıkması için, ikili en zor olanı yapmalıdır: İskoç şövalyeleri ve klanlarını yöneten keskin bağlılıklara meydan okumak.


"Günümüzde yazan en iyi İskoç tarihi aşk romanı yazarlarından biri."

Midwest Book Review

Özellikler
YAZARI Amanda Scott
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 392
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Aşkta İntikam Olmaz

Aşkta İntikam Olmaz
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı