Tükendi
Asla Bir İskoçyalı Sevme
SKU : 7ckw4doz

Asla Bir İskoçyalı Sevme

18,00 ₺
İlk düğününde hava,doğanın bir mucizesiydi. Ocak ayında ılık bir gün yaşanıyordu. İkinci düğünündeki hava batıdan gelen kış fırtınasıyla birlikte, nemli soğuk bir havaydı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Asla Bir İskoçyalı Sevme

18,00 ₺
Asla Bir İskoçyalı Sevme Asla Bir İskoçyalı Sevme 18,00 ₺ 18,00 ₺
Ürün Detayları

Caelen Mc Cabe'in saf kalbi öyle büyük bir ihanete uğramıştı ki klanı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklenmişti. Artık aileye olan sadakatini her şeyden üstün tutuyordu. Ağabeyinin son anda evlenmekten vazgeçtiği geliniyle hayatını birleştirme sorumluluğu ona verilmişti. İki klan arasındaki ilişkilerin düzelmesi buna bağlıydı. Güzel Rionna McDonald ideal bir eş olsa da Caelen hiçbir kadına güvenmiyordu, özellikle de adeta eziyet edercesine onu baştan çıkaran bu kadına.


Babasının güç oyununda bir günah keçisi olan Rionna görevini yerine getirecektir, ancak bunu yaparken kalbini ve onurunu korumaya yemin etmiştir. Her şeye rağmen Caelen'in şehvetli dokunuşları gardını indirmesine sebep olur, fakat klanı kadar duygularını da şiddetle koruyan kocasına duyduğu hisleri bastırmaya devam eder. Ne zamanki McCabe efsanesi için savaş kapıya dayanır, Rionna'nın gerçek savaşçı duyguları da gün yüzüne çıkar. Babasının gazabına uğramaktan korkmayarak, düşmanlarının hiddetini hiçe sayarak Rionna, Caelen'i kurtarmak pahasına hayatını riske atacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Maya Banks
YAYIN EVİ Koridor
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 333
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Asla Bir İskoçyalı Sevme
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı