Tükendi
Ateşle Oynama
AŞK ROMANLARI SKU : fh3b2svk

Ateşle Oynama

25,00 ₺
Akdeniz kıyısındaki o saklı kasabada rüzgârı duyacak, denize dokunacak, sayfalara karışıp heyecanlı bir maceraya, iki zorlu aşka ve taptatlı bir komediye ortak olacaksınız
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Ateşle Oynama

25,00 ₺
Ateşle Oynama Ateşle Oynama 25,00 ₺
Ürün Detayları

İstanbul’da yaşayan Hare’nin sıradan bir hayatı vardı. Profesyonel bir dansçı olmak ve kız kardeşi Sare için bir eczane açmak dışında büyük hayaller kurmamıştı. İstemediği halde bir suça karışınca büyüdüğü kasabaya sığınmaktan başka çaresi kalmadı.

 

Ailevi bir görevi yerine getirmek için geldiği kasaba, başarılı bir cerrah olan Engin Dinçerler’e göre değildi. Genç adamın mesleğinin etrafında dönen kuralcı hayatı bu sakin kasabada karşılaştığı bir kızla birlikte tepetaklak oldu. Yaşantısına tamamen aykırı olan bu güzel sarışını kolayca bertaraf edebileceğini sandı ve fena halde yanıldı.

 

Tanışmaları olaylı, aşkları sıra dışıydı…

 

Bir yanda suçla kararmış geçmişinden korksa da, yıllar sonra karşısına çıkan ilk aşkıyla mutluluğu düşleyen Hare, diğer yanda ailesine karşı işlenen suçun intikamını almak için peşlerine düşen bir adamla başı ve kalbi büyük bir belada olan Sare…

 

Akdeniz kıyısındaki o saklı kasabada rüzgârı duyacak, denize dokunacak, sayfalara karışıp heyecanlı bir maceraya, iki zorlu aşka ve taptatlı bir komediye ortak olacaksınız.

Özellikler
YAZARI Asude
YAYIN EVİ Ephesus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2018
SAYFA SAYISI 535
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Şömizli
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Ateşle Oynama

Ateşle Oynama
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı