Tükendi
Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap
SKU : 0s30dlep

Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap

20,00 ₺
Ne anneler, ne eski sevgililer ne de etrafta dolanan s... tükler! Hiiiiiiç anlamam, dinlemem, o adam buraya gelecek! Ayy hadi inşallah!
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap

20,00 ₺
Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları


"Ne anneler, ne eski sevgililer ne de etrafta dolanan s.tükler! Bu kez başaracam, bu kez o duvağı takcam! Hiçbir şey önüme engel olamayacak… Sen bile! Kaderimde yokmuş, falımda çıkmıyormuş, o adam bana göre değilmiş… Hiiiiiiiiiç anlamam, dinlemem, o adam buraya gelecek! Ayy hadi inşallah!"


"İskambil kâğıtlarından ev yapıyorum kendime Vale'yi saklıyorum, Kız'ı kıskanıyorum, As'la hayaller kuruyorum. Hep birşeyler eksik kalıyor, sayılar başımı döndürüyor. Fal bakıyorum maça aramızı bozuyor, papaz kaçıyor. Ve ben kâğıttan evin içine bir türlü sığamıyorum…"


Bu kitabın okuyucularına bir uyarısı olsaydı, o da "Pucca bu, anılarını mutlaka okuyun ama sakın ola ilişkinizde uygulamayın!" olurdu… Sosyal Medya'nın kraliçesi Pucca, 4. kitabı Ay Hadi İnşallah'ta yine kadın zekâsını, komikliğini, sinsiliğini, şaşkınlığını ve hani o bildiğimiz, "Ne onunla ne onsuz!" aşkı en yalın haliyle yazdı… İlk kitabından itibaren başına gelen her şeyi tüm samimiyetiyle anlatıp çoğu zaman, "Sanki beni anlatmışsın…" dedirten Pucca'nın günlüğünde bu kez en bilinen aşkı Ceri ile olan hikâyesini okuyacağız.


Her durumdan bir kavga çıkaran, her kavgada ayrılan, her ayrılıktan 10 dakika sonra barışan Pucca ve Ceri'yi okurken, bakalım siz hangi tarafta yer alacaksınız?

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Pucca
YAYIN EVİ Okuyan Us
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 330
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 2. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Ay Hadi İnşallah - Pucca Günlük 4. Kitap
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı