Tükendi
Baş Belası Yan Komşum
AŞK ROMANLARI SKU : jrt1m735

Baş Belası Yan Komşum

18,00 ₺
Anıların, üzüntülerin beni boğduğunu hissettim. O yüzden kaçıp annemle kalmaya geldim.Bu daha önce okuduğum bir mektptu. Yine de ruhuma dokundu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Baş Belası Yan Komşum

18,00 ₺
Baş Belası Yan Komşum Baş Belası Yan Komşum 18,00 ₺
Ürün Detayları


Jason'ın, Haley'nin hayallerinin işini ve hayallerinin evini kâbusa çevirmesi uzun sürmemişti. Adam tam bir barbardı. İşte sürekli onun kendisinden kâğıt, kalem, kitap gibi şeyleri, hatta masasını "ödünç" almasıyla uğraşmak zorunda kalıyordu. Fakat evde işler çok daha kötüydü. Haley son beş yıldır, dışarıda asılı çamaşırlarına takılan ve evinin etrafına saçılan paintball toplarıyla, gürültülü müzikler ve partilerle, iki kez çiti tırmanıp Haley'nin havuzunda yüzmeye çalışan çıplak insanlarla, gecenin üçünde sarhoş bir halde oynanan basketbol oyunlarıyla, kadınların Jason'ın ön bahçesinde sinir krizi geçirmesine ve bazen pislik herif çıkıp onlarla ilgilenmeyi reddettiğinde onun bahçesinde kriz geçirmelerine katlanmıştı.


Sürekli itilip kakılan taraf olmaktan bıkan Haley değişecekti ve işe komşusundan başlamaya karar verdiğinde hızla Jason'ın dünyasına çekileceğini hiç hesaba katmamıştı. Fakat onun bir planı vardı ve baş belası yan komşusunun cazibesine kapılıp oyununa gelmeye hiç niyeti yoktu.


Jason'ın beklediği son şey ise bahçesinden söktüğü alelade çiçekler yüzünden utangaç yan komşusunun kendini kaybetmesiydi. Kısa süre içinde onu kanatları altına almaya karar verdiğindeyse hayatına ne kadar rahatça uyduğunu fark etmeye başlamıştı. Artık tek yapması gereken tüm bunların bir oyun olmadığına onu ikna etmesiydi.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI R.Z. Matheneson
YAYIN EVİ Yabancı
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2016
SAYFA SAYISI 292
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Baş Belası Yan Komşum

Baş Belası Yan Komşum
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı