Tükendi
Bataklık Meleği
AŞK ROMANLARI SKU : 62ycgyi7

Bataklık Meleği

15,00 ₺
Gizlibir skandal.... Beklenmedik bir cazibe....O inanılmaz bir kadın, dedikten sonra dünyadaki en şanslı erkek olduğunu bir kez anladı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bataklık Meleği

15,00 ₺
Bataklık Meleği Bataklık Meleği 15,00 ₺
Ürün Detayları


Bataklık Meleği Kitap Açıklaması


Öfkesinin altında, olanlara ne kadar sinirlendiğini odadaki herkes anlayana dek, yapmak istediği şey açıktı. Belli ki Hannah'ı kolundan tuttuğu gibi odadan çıkarmak istiyordu. Onun daha ileri gitmesini engellemek için umutsuzca bir istek duyuyordu. Hannah'ın birbirlerinden ne kadar farklı olduğunu kanıtlamak için kendini sattığını biliyor ve bunu engellemek istiyordu.


Gizli Bir Skandal

Hannah Bartlett, masumiyeti babasının evlerine çağırdığı bir rahip tarafından çalındığında ve evinden uzaklaştırıldığında henüz on beş yaşındaydı. Tek başına kaldığı sokaklarda hayatta kalabilmek için asla hayal edemeyeceği bir hayatın içine girdi. Şimdiyse, Madam Genevieve -Londra'nın en ünlü genel evinin sahibesi- olarak genç kızları sokaklardan ve kötü kaderlerinden korumak için hayatını adamaya hazır.


Beklenmedik Bir Cazibe

Papaz Rafe Waterford, katıldığı bir parti sırasında karşılaştığı Hannah'ın güzelliğinden anında etkilenir. Hannah, Rafe'in tüm ısrarlarına rağmen onunla birlikte olmayı reddetmektedir. Çünkü, Rafe bir papazdır ve Hannah'la yaşadıkları tutkulu ve büyüleyici o aşkı unutmamakta ısrarcıdır.

(Tanıtım Bülteninden)


Özellikler
YAZARI Laura Landon
YAYIN EVİ Aspendos
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 351
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Bataklık Meleği

Bataklık Meleği
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı