Tükendi
Bazıları Hırçın Sever
AŞK ROMANLARI SKU : vy8g1rx7

Bazıları Hırçın Sever

16,00 ₺
Bazıları imkansız olanı sever. Bazıları deli dolu sever. Bazılları hırçın sever. Mederios, okurken sizi hem ağlatacak hem de güldürecek.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bazıları Hırçın Sever

16,00 ₺
Bazıları Hırçın Sever Bazıları Hırçın Sever 16,00 ₺
Ürün Detayları

Bazıları İmkânsız Olanı Sever


Pamela Darby'nin hayatında birine ihtiyacı vardır; tercihen beyninden çok adaleleri gelişmiş bir Kuzey İskoçya erkeğine. Kız kardeşini zorla evlendirilmekten kurtarmaya kararlı olan bu becerikli, güzel kadın, Dük'ün kayıp vârisini oynayacak, kuvvetli ve heybetli bir erkeğe ihtiyaç duymaktadır. Pamela büyük ödülü kaptıktan sonra, bulduğu adamı başından atmayı planlamaktadır. Bir anda yolunu kesen, mavi gözlü ve baştan çıkarıcı haydut tam da aradığı adamdır.


Bazıları Deli Dolu Sever


Connor Kincaid, soylu ailesinin onurunu kurtarma hayalinden vazgeçmiştir. Sürpriz bir şekilde yoluna çıkan genç İngiliz kadını ona, ikisinin de sonunu darağacında bitirebilecek, riskli bir oyuna ortak olmasını teklif eder. Bir maceraya ya da güzel bir kadının cazibesine asla karşı koyamayan Connor, ikisinin de kaderini belirleyecek olan bu anlaşmayı kabul eder. Kazanacak çok şeyi olan bu genç kadın ile kalbinden başka kaybedecek hiçbir şeyi olmayan yakışıklı adam Londra'ya doğru yola koyulur ve sürpriz bir aşka yelken açarlar.


Bazıları Hırçın Sever


"Medeiros, okurken sizi hem ağlatacak hem de güldürecek."

USA Today

Özellikler
YAZARI Teresa Medeiros
YAYIN EVİ Pegasus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 336
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Bazıları Hırçın Sever

Bazıları Hırçın Sever
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı