Tükendi
Bedel
AŞK ROMANLARI SKU : l8rnv74f

Bedel

22,00 ₺
İngiliz düşman ordusuyla savaşırken bir yandan sevdiği kadının güvende olması için mücadele ediyordu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bedel

22,00 ₺
Ürün Detayları  •  

Soylu bir İngiliz olarak doğmuştu, ancak aşkı uğruna İskoç oldu ve şimdi gerekirse doğduğu ülkeye karşı savaşmaya hazır.


Catherine Cameron affedilmez bir günah işleyerek İskoç bir casusa aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Onunla olmak bir uçurumdan atlamak gibiydi, yere ne zaman ineceğinizi ve indiğinizde tek parça halinde mi olacağınızı bilemezdiniz. Şimdi, Highland topraklarında Alexander Cameron’ın güçlü kollarında savaş tutkusunu ve aşkın bedelini öğrenecekti.


İngiliz düşman ordusuyla savaşırken bir yandan sevdiği kadının güvende olması için mücadele ediyordu.


Alexander Cameron başına ödül konmuş bir İskoç’tu. Aşk, bu efsanevi savaşçıyı hassas kılmıştı. Catherine onun kalbini, hayatını, ruhunu ele geçirmişti. Artık onu tehdit eden tehlikelerden karısını da korumak zorundaydı. Fakat İngilizlerle savaşmaya giderken Catherine geride kalıp onu beklemeyi reddetti ve bir daha asla ayrılmayacaklarına yemin etti.

Marsha Canham tutku dolu, nefes kesici bu kitabında savaştan zarar görmüş İskoçya’da efsanevi savaşçı Alexander Cameron’ın hayatındaki iki önemli şey için verdiği savaşı anlatıyor: ülkesi ve sevdiği kadın.


Özellikler
YAZARI Marsha Canham
YAYIN EVİ Koridor
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 487
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Bedel

Bedel
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı