Tükendi
Beyrut'ta Düet
SKU : 9rn3ax6v

Beyrut'ta Düet

20,00 ₺
Bu kitap Askeri Sansür Kurulu, Mossad ve Bakanlık Kamu Çalışanları Yayınları Komsiyonu tarafından uzun bir denetleme sürecine tabi tutuldu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Beyrut'ta Düet

20,00 ₺
Beyrut'ta Düet Beyrut'ta Düet 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları

2011 yılından beri 2050, Limasol, Koreş, Mossad - Büyük Operasyonlar, St. Petersburg'da Yasak Aşk, Günde Bir Doz MotiVasyon, Her An Mucize, Stoner, Hitler'in Şirret Kadınları gibi ses getiren kitaplarla tanınan Koton Kitap, yine çok konuşulacak bir romanı daha okuyucuyla buluşturdu.


İsrail gizli servisi Mossad'da 12 yıllık ajanlık kariyerine son vermesinin ardından çok satan ve ödül alan casus romanlarına imza atan Mishka Ben-David'in son kitabı Beyrut'ta Düet raflara çıktı. Usta yazarın gerçek bir operasyondan ilham alarak yazdığı Beyrut'ta Düet kitabında heyecanın dozu hiç düşmüyor. Yazar, başarısızlıkla sonuçlanan bir suikast girişiminin ardından yaşananları ustaca bir kurguyla anlatıyor. Hedefin kızı beklenmedik şekilde olay yerinde belirdiği için tetiği çekmekte tereddüt ederek Hizbullah liderini öldürmek için düzenlenen bir operasyonun başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olan bir ajanın hikâyesi. Mossad'dan atılan ajan başladığı işi yalnız başına bitirmeye karar veriyor ama komutanı onu durdurmaya kararlı. Beyrut'ta Düet 15 Mart'tan itibaren tüm kitapçılarda yerini aldı... 25,00 TL'den satışa sunulan, 304 sayfalık sürükleyici bir roman...

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Mıshka Ben - Davıd
YAYIN EVİ Koton Kitap
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 298
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Beyrut'ta Düet
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı