Tükendi
Bir Yumak Aşk
AŞK ROMANLARI SKU : fw08kyox

Bir Yumak Aşk

14,00 ₺
Kadın, aldatıldığını düşünüp ilişkiye son veriyor. Adamsa eşekten düşmüş karpuza dönüyor.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bir Yumak Aşk

14,00 ₺
Bir Yumak Aşk Bir Yumak Aşk 14,00 ₺
Ürün Detayları

"Heidi Betts romantizme sıcacık, modern ve seksi bir tat katıyor."

Carly Phillips


"Olağanüstü, esprili bir kitap. Okurken kendinizi yüksek sesle kahkahalar atarken bulacaksınız. Müthiş bir çekişme, dumanı tüten sevişmeler…"

Night Owl Romance


"Hayran kaldım. Aslında romantik komedi okuyucusu sayılmam; ama bu kitabı okurken kendi kendime, yüksek sesle gülüp duruyordum. Gerçekten sevdim."

Joyfully Reviewed


"Heidi Betts, kaleme aldığı bu esprili, eğlendirici hikâye ile ayaklarınızı yerden kesecek. Bu kitap, bitirmeden uyumak istemeyeceğiniz kadar zevkli bir okuma sunuyor size. "

Romance Reviews Today


Kadın, aldatıldığını düşünüp ilişkiye son veriyor.

Dikkatli olun beyler! Grace gibi kadınlar aldatılmayı asla, ama asla affetmez. Hele de karşısındaki erkek, nişanlısı ve şehrin yakışıklı, gözde sporcusu Zackary Hoolihan'sa. O, her şey bitti diye diretirken, haftalık örgü sınıfındaki arkadaşları ilişkisinin devam etmesi için ellerinden geleni yaparlar. Ama ihanet yüzünden çektiği kalp acısı bir türlü iyileşmez. Zack'in masum olduğuna dair açıklamasını hiç tatmin edici bulmaz. Sonunda, Zack sakatlığıyla baş başa kalınca, Grace kendini onun bakıcılığını yaparken bulur.


Adamsa eşekten düşmüş karpuza dönüyor.

Diğer taraftan nişanlısının terk edişiyle psikolojisi altüst olan Zack, onu öyle özlüyordur ki, ne maçlara konsantre olabiliyor, ne de onunla nişanlanmadan önceki hızlı aşk hayatına dönebiliyordur. Otel odasındaki yatağına giren yabancı kadını bir türlü açıklayamamıştır. Kırık bir kalp ve sakatlanmış diziyle her şeyin bittiğine inanmak üzeredir. Eğer durum bir an önce düzelmezse sevdiği kadını, spor kariyerine devam etmesi için kritik olan eleme maçlarını ve her şeyi elinden kaçıracaktır.

Özellikler
YAZARI Heidi Betts
YAYIN EVİ Ephesus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 305
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Bir Yumak Aşk

Bir Yumak Aşk
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı