Tükendi
Bolyn Kralı
SKU : x3xe3ej4

Bolyn Kralı

20,00 ₺
Peki ya Anne Bolyn, kendi hayatını da kurtararak Sekizinci Henry ye İngiltere tarihini sonsuza kadar değiştirecek olan o çok istediği erkek evladı verseydi...
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bolyn Kralı

20,00 ₺
Bolyn Kralı Bolyn Kralı 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları

Peki ya Anne Boleyn, kendi hayatını da kurtararak Sekizinci Henry'ye İngiltere tarihini sonsuza kadar değiştirecek olan o çok istediği erkek evladı verseydi…


William olarak bilinen daha on yedi yaşındaki Dokuzuncu Henry, krallığın baskılarına bağlı ama kendisini kanıtlama konusunda da endişelidir. Fransızlarla olan endişe verici savaş ve Katoliklerin ülkede isyan tohumları ekmesiyle William, yalnızca üç kişiye güvenir: büyük ablası Elizabeth, en yakın arkadaşı ve vefalı danışman Dominic ve William'ın annesi Anne Boleyn'in kraliyet vasisi olarak büyüttüğü genç yetim Minuette.


Sırlar, ihanet ve cinayete karşı William, kendi krallığı için savaşırken bulur kendini. Ancak Dominic de o da Minuette'e âşık olunca Tudorların üstüne aşkla dolu bir saplantı çöker. İçlerinden birisi, İngiltere'nin geleceğini değiştiren şaşırtıcı bir kaderin cilvesiyle kralın arzularının bedelini ödeyecektir.


Anne Boleyn üçlemesinin bol entrika, aşk ve aksiyonla örülü ilk kitabı Boleyn Kralı'nda, kaderin tek bir cilvesiyle nelerin farklı olabileceğine dair büyüleyici bir yolculuğa çıkacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Laura Andersen
YAYIN EVİ Aspendos
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 357
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Bolyn Kralı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı