Tükendi
Bozuk Pusula
SKU : w46kpv57

Bozuk Pusula

20,00 ₺
Sevdiği kadınla yeni bir hayat kurma planları yapan tablo hırsızı Osta, bunu başarabilecek mi?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Bozuk Pusula

20,00 ₺
Bozuk Pusula Bozuk Pusula 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları

İnsanoğlunun on binlerce yıl süren yolculuğunu etkilemiş erkeklerin babaları ya yoktur ya da oğullarının hayatını berbat edemeyecek kadar erken terk etmişlerdir dünyayı.


Bu erkekler ruhları özürlü hale gelmeden, zedelenmeden bütün bir yaşam tarafından özenle büyütülmüştür.


Sevdiği kadınla yeni bir hayat kurma planları yapan tablo hırsızı Osta, istediğini başarabilecek mi? Son günlerini yaşayan Rubeni, oğluyla arasındaki uçurumu kapatabilecek mi? Ülkenin en azılı suçlusu Hieras, hayatta tutkuyla arzuladığı tek kadını elde edebilecek mi? Panyeri, gerçek babasının kim olduğunu yıllar sonra öğrenebilecek mi?


Bazıları için arınma yolu aşk, bazıları içinse yok etmektir. Kazanan ne aşk ne de şiddet olacaktır. Her zaman tek bir şey hayatta kalacaktır. Dengedir bu. Dengelenmiş olandır. Bu kitap ortada olanlar için yazılmıştır. Dante'nin Araf'ında duranlar için.


Ali Bahtiyari'nin ilk kitabı olan Bozuk Pusula, bir yandan babalarının hayatında var olmaya çalışan erkekleri anlatıyor, bir yandan da suç ve asaleti sorguluyor. Hayatın bozuk pusulasının yolları nasıl kesiştirdiğine tanıklık etmemizi sağlarken geliştirilmiş suçun damıtılmış asaletle aynı soydan gelen karakterlere büründüğünü, hatta ikisinin uç noktalarda tamamen eş davranışlar sergilediğini iddia ediyor. Babaların oğullarının hayatına üflediği güçlü rüzgârı yaşamın en belirleyici öğretilerinden biri sayıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Ali Bahtiyari
YAYIN EVİ Koton Kitap
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2016
SAYFA SAYISI 234
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Bozuk Pusula
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı