Tükendi
De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında
SKU : 89tqk7mj

De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında

7,00 ₺
De Angelis Alyansı - Cathy Williams Milyarder Theo De Angelis hayatını kendi kurallarına göre sürdürüyordu. Ta ki ailesinin borçları onu güzel, tecrübesiz Alexa Caldini'yle evlenmek zorunda bırakana dek. Alexa hiç de onun hep birlikte olduğu sarışın süper modellere benzemiyordu.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında

7,00 ₺
De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında 7,00 ₺ 7,00 ₺
Ürün Detayları

De Angelis Alyansı - Cathy Williams

Milyarder Theo De Angelis hayatını kendi kurallarına göre sürdürüyordu. Ta ki ailesinin borçları onu güzel, tecrübesiz Alexa Caldini'yle evlenmek zorunda bırakana dek. Alexa hiç de onun hep birlikte olduğu sarışın süper modellere benzemiyordu.


Alexa ise, babasının can düşmanının oğluyla evlenmekten hoşnut değildi, o da kendi kurallarını dayatmak niyetindeydi. Kesinlikle duygusal bir şey olmayacaktı, fiziksel yakınlaşma da zaten hiç yaşanmayacaktı! Ancak De Angelis alyansını takmak, Theo'ya karşı gerçekten besleyeceği hislerle başa çıkmaktan daha kolaydı. Alexa'nın kurallarının ömrü ne kadar olacaktı?


Maviliğin Ortasında - Cathy Williams

Milyarder iş adamı Daniel De Angelis'in planı basitti. Satın almayı planladığı yolcu gemisine kimliğini gizleyerek, sıradan bir turist gibi binecek, seyahati sırasında geminin eksik yönlerini gözlemleyecekti. Ancak işler planladığı gibi gitmemiş, geminin zaaflarını keşfetmek için çıktığı yolculuktan güzel resim öğretmeni Delilah Shaw'a duyduğu zaafla dönmüştü.


İki haftalık ilişkileri geminin son limanına yanaşmasıyla birlikte sona erecekti. Ancak Delilah karaya ayak basarken gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalacaktı. Daniel ona kim olduğu konusunda yalan söylemişti ve Delilah karnında onun çocuğunu taşıyordu.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Cathy Williams
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2016
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  De Angelis Alyansı - Maviliğin Ortasında
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı