Tükendi
Dostluk Ekmeği
AŞK ROMANLARI SKU : rg11aald

Dostluk Ekmeği

14,00 ₺
Bir damla göz yaşı ve umutla yoğrulmuş küçük bir hediye, kırılan kalbinizi tüm hayatınızı değiştirmeye yeter mi?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Dostluk Ekmeği

14,00 ₺
Dostluk Ekmeği Dostluk Ekmeği 14,00 ₺
Ürün Detayları

Bir damla gözyaşı ve umutla yoğrulmuş küçük bir hediye, kırılan kalbinizi iyileştirip tüm hayatınızı değiştirmeye yeter mi?


Kaderin ona oynadığı acımasız oyun karşısında Julia Evarts, yaşama sevincini kaybetmiştir. Çektiği tüm acıların ise tek bir sorumlusu vardır. Bir zamanlar en yakın arkadaşı olup da artık yüzünü bile görmek istemediği kız kardeşi...


Bir gün küçük kızı Gracie ile birlikte eve geldiklerinde, kapının önünde çiçek desenleriyle bezenmiş bir tabak ve yanında bir tarif bulurlar. Üzerine ise bir not iliştirilmiştir: "Umarım beğenirsiniz." Julia, bu beklenmedik hediyeden kurtulmak istese de kızını mutlu etmek adına tarifi denemeye karar verir.


Çok geçmeden kasabalarına yeni taşınmış olan iki kadınla tanışır. Eşini kaybetmiş olan Madeline Davis, hayata tek başına devam etmenin bir yolunu ararken, ünlü çellist Hannah Wang de Brisay ise kocasıyla boşanmak üzeredir. Teselliyi, adeta bir sığınak olarak gördükleri dostluklarında bulacak olan bu üç kadın, gün gelip de şu cümleyi söyleyebilecek midir? Her şeye rağmen hayat güzeldir.


Bizi bize anlatan sıcacık, lezzetli bir hikâye... Kâh ağlatan kâh sinirlendiren kâh güldüren Dostluk Ekmeği, imkânsız gibi görünenleri gerçekleştirmenin, aslında bizim elimizde olduğunu muhteşem bir dille anlatıyor."Okuyucuların bu iç ısıtan hikâye karşısında duygularına hâkim olabilmeleri imkânsız.

Tabii, o muhteşem tarifi de unutmamak gerek..."

Publishers Weekly

Özellikler
YAZARI Darıen Gee
YAYIN EVİ Arkadya Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 462
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Dostluk Ekmeği

Dostluk Ekmeği
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı