Tükendi
Düğün Dansı Düğün Şarkısı
SKU : fr4rp8kj

Düğün Dansı Düğün Şarkısı

18,00 ₺
Kilitli bir kalbi, hangi anahtar açabilir?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Düğün Dansı Düğün Şarkısı

18,00 ₺
Düğün Dansı Düğün Şarkısı Düğün Dansı Düğün Şarkısı 18,00 ₺ 18,00 ₺
Ürün Detayları


Düğün Dansı Kilitli bir kalbi, hangi anahtar açabilir?

Rose'un Köşkü'nde sular durulmuyor… Aşk bu kez de mekânın çiçekçisi Phoebe Davis'in peşinde. Ancak tıpkı çok sevdiği çiçekleri gibi hayatta her şeyin geçici olduğunu düşünen Phoebe, kalbinin kapılarını aşka sonsuza dek kapatmaya kararlı. Öte yandan sadece tek bir dansla Phoebe'nin başını döndüren yakışıklı mimar Patrick Knight'ın ondan vazgeçmeye hiç niyeti yok. Phoebe, doğru olduğuna inandığı her şeyden vazgeçmek pahasına aşkın kazanmasına izin verecek mi?


Düğün Şarkısı Kaderinden kaç kez kaçabilirsin?

Whitney Banning teyzesinin düğünü için Rose'un Köşkü'ne geldiğinde kaderin onun için hazırladığı sürprizlerden habersizdir. İlk dansın ardından karşısına dikilen mekânın müzik yönetmeni, yıllar önce ardında sadece ismini bırakarak terk ettiği adamdan başkası değildir. Yani bu zamana dek öptüğü en yakışıklı adam… Tyce Smith. Daha da kötüsü Whitney birkaç ay sonra başkasıyla evlenecektir, hem de Tyce'ın çalıştığı mekânda.


Whitney onu terk ettiği günden beri tek bir şarkı yazamayan Tyce ise, onu terk eden kadını asla kalbinden silememiştir. Şimdi kader onu ikinci kez karşısına çıkarmışken, bir başkasıyla nişanlı olması onu büyük aşkından vazgeçirmeye yetecek midir? Yoksa bu kez sonsuza dek çalınacak olan o aşk şarkısını yazmayı başarabilecek midir?

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Lucy Kevın
YAYIN EVİ Arkadya Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 276
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Düğün Dansı Düğün Şarkısı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı