Tükendi
Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş
BEYAZ DİZİLER SKU : htbo0r0n

Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş

7,00 ₺
Brandizi Elması nesillerdir Kyriacou ailesine aittir. Angelina Littlewood'un eline geçince ise Nikos Kyriacou'nun elması geri alması şart olmuştur.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş

7,00 ₺
Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş 7,00 ₺
Ürün Detayları

ELMAS GERDANLIK - SARAH MORGAN


Brandizi Elması nesillerdir Kyriacou ailesine aittir. Angelina Littlewood'un eline geçince ise Nikos Kyriacou'nun elması geri alması şart olmuştur. Ancak Angie'nin elması kendine saklamak için kendince sebepleri vardır: O küstah Yunan Nikos'a dersini vermelidir!

Onunla evlenmeyi kabul etmekten daha iyi bir yol olabilir midir? Ama Angie, Nikos'un karısı olmanın neler gerektirdiğini öğrenecektir. Nikos'un tek bir talebi vardır: Onun karısı olduğuna göre yatağını paylaşmak zorundadır!


UZUN BEKLEYİŞ - SARA CRAVEN


Emily Blake, İtalyan kont Rafael Di Salis'le masum öpüşmesinin ardında, ölen babasının Rafael'le evlenmesi dileğinin yattığından bihaberdir. Emily, 21 yaşına girene dek kontun eşi olmayı kabul etmiştir.

Kont Rafael sabırlıdır. Tutkularını iki yıl boyunca kontrol altında tutmuştur. Gelini genç olduğu için o tam anlamıyla bir kadın olana tek ona sahip olmak istememiştir. Ama artık yaşı da müsait olduğuna göre genç kadın onun olacaktır.

Özellikler
YAZARI Sara Craven, Sarah Morgan,
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Puanlar & Yorumlar

Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş

Elmas Gerdanlık - Uzun Bekleyiş
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı