Tükendi
Fısıldayan Kaya
AŞK ROMANLARI SKU : mq18u1bb

Fısıldayan Kaya

14,00 ₺
Birbirine sıkı sıkıya bağlı sakinleriyle Virgin River, kaybolmuş ruhlar için şimdiye kadar hep bir sığınak oldu. Ve yani gelenler için her zaman yer var...
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Fısıldayan Kaya

14,00 ₺
Fısıldayan Kaya Fısıldayan Kaya 14,00 ₺
Ürün Detayları

Birbirine sıkı sıkıya bağlı sakinleriyle Virgin River, kaybolmuş ruhlar için şimdiye kadar hep bir sığınak oldu. Ve yeni gelenler için her zaman yer var…


ABD Deniz Donanması'nda görev yapmış olan, Los Angeles Polis Departmanı memuru Mike Valenzuela görev sırasında ciddi şekilde yaralanmış ama umut ve çareyi Virgin River'da bulmuştu. Kasabanın ilk polisi olmayı kabul ettiğinde, bu kasabanın kalıcı bir sakini olduğunun farkındaydı artık. İki kere boşanmış ve birçok kadının gönlünü çalmıştı fakat denizci arkadaşlarının yakaladığı gibi mutlu bir ilişkinin, kalbini sonsuza dek ısıtacak özel bir kadının hasretini çekiyordu.


Çılgın bir suçlunun saldırısına maruz kalan Brie ölümün eşiğinden dönmüş, hayatı onun için tam bir kâbus olmuştu. Ne kadar cesur ve sert de olsa peşini bırakmayan korkularla yaşamaya mahkûmdu adeta.


Brie ağabeyini ziyaret için Virgin River'a geldiğinde hem Mike hem de onun için hayat sonsuza dek değişti. Mike sevdiği kadının acı dolu hatıralarını silmek için ölümü bile göze alacaktı.


"Robyn Carr, tutku ve merak duygusunun harmanlandığı harika aşk romanları yazıyor."

-New York Times çok satan yazarı Clive Cussler-

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Virgin River
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 431
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Fısıldayan Kaya

Fısıldayan Kaya
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı