Tükendi
Geçmişin Gölgesinde Aşk
AŞK ROMANLARI SKU : aorfhssf

Geçmişin Gölgesinde Aşk

18,00 ₺
Her kalbin ait olduğu bir ev vardır. Sizin eviniz kim?Ev bir mekan değil. Ev, benim içimdeydi ve artık onu nasıl bulacağımı biliyordum.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Geçmişin Gölgesinde Aşk

18,00 ₺
Geçmişin Gölgesinde Aşk Geçmişin Gölgesinde Aşk 18,00 ₺
Ürün Detayları

Her kalbin ait olduğu bir ev vardır. Sizin eviniz kim?


Pasta şefi Teeny Templeton'ın şeftali çiftliğindeki mutfağında kırmızı kadife kek pişirip erkek arkadaşı Coop O'Malley ile birlikte huzurlu günler yaşadığına inanır mıydınız? Evet, biz de inanmazdık.


Teeny, bir cinayete şahit olmuştur ve öldürülen kadın, Coop'un eski kız arkadaşıdır. Dahası Coop'un ondan bir kızı vardır… İşler bu kadar karışıkken Teeny bu durumu araştırmaya karar verir, ancak her araştırma sonucunda erkek arkadaşının bir yalanını açığa çıkarır.


Hayatının bundan daha fazla karmaşık bir hal alamayacağına inanan Teeny, eski kalp ağrısı Son'ın ortaya çıkmasıyla da bir aşk üçgeninin içinde bulur kendini. Teeny artık ne mantığının ne de kalbinin sesini duyabiliyordur. Şans eseri eline geçecek olan şifreli bir mektupla kendine bir yön çizecektir, ancak attığı her adım onu daha büyük bir belaya çekecektir…


Geçmişin Gölgesinde Aşk, Aşk Adında Hayat kadar sizi peşinden sürükleyecek. Sayfaları çevirirken hem kahkahalarla gülecek hem de heyecanı kalbinizin derinliklerinde hissedeceksiniz.


"Teeny'nin yepyeni hikâyesiyle karşı karşıyayız. Başı bir türlü beladan kurtulmayan bir kadın kahramanımız, ölümcül sırlar ve tatlı bir aşkla süslenmiş bu muhteşem kitabın tadını çıkarın."

-Library Journal-

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Mıchael Lee West
YAYIN EVİ Arkadya Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 420
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Geçmişin Gölgesinde Aşk

Geçmişin Gölgesinde Aşk
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı