Tükendi
Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı
BEYAZ DİZİLER SKU : w92fscpp

Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı

7,00 ₺
Evlilikle mi yoksa kaderle mi birbirlerine bağlanmışlardı? Dante ateşi hiç uyarmadan onları çarpar ama Draco Dante bundan hiç de şikâyetçi değildir. Bu aile efsanesi onu, gizemli bir güzelliğe sahip Shayla Charleston’a çeker.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı

7,00 ₺
Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı 7,00 ₺
Ürün Detayları

Geçmi̇şle Hesaplaşma - Dante'ni̇n Sahte Ni̇şanı 2017 / 09

GEÇMİŞLE HESAPLAŞMA – DAY LECLAIRE


Evlilikle mi yoksa kaderle mi birbirlerine bağlanmışlardı? Dante ateşi hiç uyarmadan onları çarpar ama Draco Dante bundan hiç de şikâyetçi değildir. Bu aile efsanesi onu, gizemli bir güzelliğe sahip Shayla Charleston’a çeker. O ise hayatına girdiği gibi hızla ortadan kaybolur. Draco, aylarca aradıktan sonra, çocuğuna hamile olan kadını bulur. Bu arada sırlar tek tek ortaya çıkmaya başlar. Draco, aile-lerinin geçmiş hesaplaşmaları, karısı ve oğluyla geleceği arasında sıkışıp kalır. Draco, onun Dante ateşi bağını paylaştığına inanacak mıdır? Veya Shayla evlilik anlaşmasını tamamen farklı bir nedenden dolayı mı kabul eder?


DANTE'NİN SAHTE NİŞANI - DAY LECLAIRE


Rafe Dante, mücevher işiyle uğraşan zengin ve geniş Dante ailesinin çocuklarından biriydi. Başından kötü bir evlilik geçtiği için kadınlardan uzak durmaya çalışıyordu. Ancak ailesinin, evlenmesi konusundaki ısrarları karşısında kendisine geçici bir nişanlı bulmaya karar verdiği sırada karşısına genç ve güzel Larkin çıkmıştı. İkisi birlikte, Rafe’nin ailesine karşı göstermelik ve geçici nişanlılık rolü oynarlarken, giderek yakınlaşmaya başlamışlardı. Bu yakınlaşma, Larkin’in büyük sırrıyla beraber, her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirecekti.

Özellikler
YAZARI Day Leclaıre
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Puanlar & Yorumlar

Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı

Geçmişle Hesaplaşma - Dantenin Sahte Nişanı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı