Tükendi
Gizemli Aşık
SKU : xbtkdltj

Gizemli Aşık

15,00 ₺
Sakandallar yaratan bir kadın ve sırları olan bir adamın birleşmesiyle ortaya çıkan tutkulu bir aşk hikayesi...
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Gizemli Aşık

15,00 ₺
Gizemli Aşık Gizemli Aşık 15,00 ₺ 15,00 ₺
Ürün Detayları


Skandallar yaratan bir kadın ile sırları olan bir erkeğin birleşmesiyle ortaya çıkan tutkulu bir aşk hikâyesi...


Yıllar önce meydana gelen bir skandalın ardından İngiltere'den kaçan Sophie Dane, herkese güvenen ve aşkta ihanete uğramış sosyetik kız değildir artık. Dünyevi zevklere sahip Fransız bir dulun refakatçiliğinde tekrar Londra'ya dönen Sophie, aristokrat Trevor Hamilton'un dikkatini çeker. Fakat Sophie'nin kalbi, daha önce hiçbir erkeğe hissetmediği şekilde Trevor'un esrarengiz kardeşi Caleb'e bağlanır.


Toplumun dışladığı ve servet avcısı bir sahtekâr olarak bilinen Caleb yurtdışından hasta babasını görmek için geldiğinde, Sophie'ye diğer erkeklerden daha farklı davranarak onun güvenini kazanır. Fakat beklenmedik olaylar zinciriyle ortalık yine karışır ve iki âşık geçmişten gelen bir skandalla karşı karşıya kalır. Sophie ve Caleb, şimdi birbirlerinin kollarında geçirmeyi hayal ettikleri gelecekleri için herkese meydan okumak zorundadır...


"Julia London'ın birbirinden renkli ve ilgi çekici karakterlerle donattığı bu tempolu romanı heyecan verici... Başkarakter Sophie'nin zamanla güçlenişi ve adeta bir kahramana dönüşmesi tek kelimeyle harikulade."

Publishers Weekly


"Julia London, aşkın gücünü tutkulu bir romantizmin sınırları içinde tuttuğu bu romanında aile bağları, dostluk ve sevgi gibi vazgeçilmez temaları da hayranlık uyandıran bir yetenekle okuyucuya sunuyor."

Romantic Times


"Çok az yazar, Julia London'ın yaptığı gibi sizi içine çeken romanlar yazabilir. Takip edilmesi gereken, büyüleyici bir yetenek."
Özellikler
YAZARI Julıa London
YAYIN EVİ Martı
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 491
BOYUTLARI 13x18
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Gizemli Aşık
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı