Tükendi
Gönülsüz Muhafız
AŞK ROMANLARI SKU : ikmy67t3

Gönülsüz Muhafız

18,00 ₺
Karanlık ve tehlikeli, asi genç Brecken Shaeferin muhafızı olmak göründüğünden çok daha zor. Alisa, intiharının bedelini ödemek üzere muhafızlık yapmak zorundadır. Brwcken Shaefer sıradan bir genç değildir.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Gönülsüz Muhafız

18,00 ₺
Gönülsüz Muhafız Gönülsüz Muhafız 18,00 ₺
Ürün Detayları

Karanlık ve tehlikeli, asi genç Brecken Shaefer'ın muhafızı olmak göründüğünden çok daha zor.


Ölüm, on altı yaşındaki Alisa Callahan'ın sandığı gibi bir şey değildi. Yumuşak ve pembe renkli bulutların üzerinde, büyükannesi ve en iyi arkadaşıyla birlikte sonsuzluğa uzanmak en büyük hayaliydi. Kısacık hayatında birden fazla acı verici tecrübeyle karşılaşmış olmasının bir mükâfatı olacaktı herhalde. Ancak ne yazık ki kendi canınıza kıydığınızda, o sonsuz mükâfatları elde etmek o kadar da kolay olmuyordu.


Alisa, intiharının bedelini ödemek üzere muhafızlık yapmak zorundadır. Bu kolay bir iş gibi görünse de, Alisa'nın korumak zorunda olduğu gencin tehlikeli bir sırrı vardır ve kesinlikle hayatında Alisa'yı istememektedir.


Brecken Shaefer sıradan bir genç değildir. Özel yetenekleri, Alisa'nın ölümden sonraki hayatını kabusa çevirecektir. İkisi arasında bir takım duygular filizlenmeye başladığındaysa, olaylar kontrolden çıkar. Alisa, kendi içindeki şeytanla yüzleşmek bir yana, Brecken'ı korumak için, ikisinin de ruhlarını tamamıyla yok etmek üzere olan bir iblisle de yüzleşmek zorundadır.


Alisa geçmişinden saklanmaktan yorgun düşmüştür. En kolay şey kaçıp gitmekken, Brekcen ona dayanma gücü verebilecek midir?

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Melıssa J. Cunnıngham
YAYIN EVİ Kaldırım
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 352
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Gönülsüz Muhafız

Gönülsüz Muhafız
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı