Tükendi
Gözde Bekar
SKU : d7rml2uo

Gözde Bekar

16,00 ₺
Ne de olsa öldüren cazibedir. New Yorklu modeller, kapak kızları, hatta nerdeyse tüm kadınlar onun oeşinden koşarken, Tori gibi bir avukatın ona hayır demesi mümkün değildir. Öyle değil mi?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Gözde Bekar

16,00 ₺
Gözde Bekar Gözde Bekar 16,00 ₺ 16,00 ₺
Ürün Detayları

New York’lu kadınların hayallerini süsleyen gözde bekâr Brit Bencher’ı herkes Öldüren Cazibe diye bilir. O bekletilemez, reddedilemez, istediği şeyi alması için neyi istediğini işaret etmesi yeterlidir.


Ancak madalyonun öbür yüzünde, ailesine son derece düşkün, şefkat dolu bir adam vardır. Özellikle söz konusu şey kız kardeşi olduğunda akan sular durur. Yaşadığı kötü günler nedeniyle büyük bir depresyon geçiren kız kardeşinin tek kurtuluş yolu, hiç kimsenin ulaşamadığı bir adamla görüşüp yıllarca üzerinde çalıştığı projeyi ona anlatmasıdır. Bu onu yeniden hayata döndürebilecek tek yoldur ancak Brit tüm şöhretine rağmen bu adama ulaşamayan insanlar arasındadır.


Sonunda bir yol bulur. Gizemli adamla görüşebilen tek kişi gibi görünen avukatına ulaşır. Tori Anderson. Doğrudan o adama ulaşmak istediğini söylese asla yardımcı olmayacak olan Tori’yi baştan çıkarmaya, böylece duygularını kullanarak ondan istediğini almaya karar verir. Ne de olsa o Öldüren Cazibe’dir. New York’lu modeller, kapak kızları, hatta neredeyse tüm kadınlar onun peşinden koşarken, Tori gibi bir avukatın ona hayır demesi mümkün değildir.


Öyle değil mi?

 

Özellikler
YAZARI Inara Scott
YAYIN EVİ Nemesis Kitap
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 318
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Gözde Bekar
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı