Tükendi
Harika Piç
AŞK ROMANLARI SKU : eyctwj8i

Harika Piç

18,00 ₺
Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler. Tutku dolu bir seks ve insanı cayır cayır yakan bir heyecan fırtınası.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Harika Piç

18,00 ₺
Ürün Detayları

Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler


NEFRET x TUTKU + ŞEHVET= X

KARİYER < Y < KARİYER

X = AŞK x Y / SEKS


Zeki, çalışkan ve hırslı bir stajyer olan Chloe Mills'in yüksek lisansını bitirmesine yalnızca kısa bir süre kalmıştır. Ancak genç kadının büyük bir sorunu vardır; baş belası patronu Bennett Ryan. Kaba, duygusuz, düşüncesiz, yakışıklı, seksi, ah Tanrım çok seksi, öhöm öhöm… Harika Piç!


Bennett Ryan aile şirketinde yönetici olarak işe başladığında asistanının bu kadar etkileyici, kışkırtıcı ve aynı zamanda insanı sinir eden bir kadın olacağını hiç düşünmemiştir. Ancak işyerinde duygusal ilişkilerden uzak duran mesafeli bir patron olarak nam salmış olan Bennett, zamanla adeta bu kadına doğru çekilir.


Nefreti ve cinsel çekimi aynı anda hisseden ikili için birbirlerine duydukları açlık bir ihtiyaca dönüştüğünde kaybedilecekler ve kazanılacakların terazideki yeri değişir. Şimdi bir karar verme ve iki bilinmeyenli denklemdeki X'i ve Y'yi bulma vaktidir…


"Tutku dolu bir seks ve insanı cayır cayır yakan bir heyecan fırtınası."

-RT Book Reviews-


"Harika Piç'in kalbi, sıcaklığı ve kararında fakat iğneleyici bir mizah anlayışı var. Zekice yazılmış hikâyeleri seven aşk romanı okuyucularını inanılmaz ateşli bir sürpriz bekliyor!"

-Myra McEntire-

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Chrıstına Lauren
YAYIN EVİ Pegasus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 316
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Harika Piç

Harika Piç
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı