Tükendi
İyi Günde Kötü Günde
AŞK ROMANLARI SKU : bue4u0u2

İyi Günde Kötü Günde

18,00 ₺
Geçmişte kalan bir sırrın çevresinde dönen entrikalar.... ve aşkın çok da uzaklarda olmayabileceğini keşfederler.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

İyi Günde Kötü Günde

18,00 ₺
İyi Günde Kötü Günde İyi Günde Kötü Günde 18,00 ₺
Ürün Detayları


New York Times çok satan yazarı Mary Balogh, skandallarla dolu Regency dönemi İngiltere'sinden tutku dolu Huxtable ailesini sunar.


Ailenin ortanca kızı olan gururlu ve cesur Vanessa'nın, genç bir dul olarak Londra'nın en seçkin bekârının peşinden koşmamak için kendince bir sebebi vardır. Ve bunun kesinlikle aşkla bir ilgisi yoktur. Yoksa var mıdır?


Karşı konulmaz Lyngate Vikontu Elliott Wallace'ın, taşrada kendi halinde bir köy olan Throckbridge'e gelmesi büyük telaşa sebep olur. Ablasını sevgisiz bir birleşmeden çaresizce kurtarmaya çalışan Vanessa Huxtable, evlenmek için kendini öne sürer. Bir eşe ihtiyacı olan Elliott ise yerine getirmesi gereken görevlerinden ötürü, alışılmadık biçimde kendisine yapılan bu teklifi kabul eder. Ne var ki düğün gecelerinde tuhaf bir olay meydana gelir. Ortak hiçbir şeyleri olmayan bu iki yabancı birbirlerinden uzak duramazlar.

Geçmişte kalan bir sırrın çevresinde dönen entrikalar (bunlardan biri de Huxtable ailesi ile bağlantılıdır) arasında, Elliott ve Vanessa evliliğin doyumsuz güzelliklerini... ve aşkın çok da uzakta olmayabileceğini keşfederler."Mary Balogh aşk romanlarının kraliçesi."

Publishers Weekly


"Eğlenceli ve seksi."

Library Journal

Özellikler
YAZARI Mary Balogh
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 412
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

İyi Günde Kötü Günde

İyi Günde Kötü Günde
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı