Tükendi
Kaderimde Sen Varsın
AŞK ROMANLARI SKU : 45w8v8fj

Kaderimde Sen Varsın

16,00 ₺
Rasltlantılara inansanız bile bazen kaderden kaçamazsınız.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Kaderimde Sen Varsın

16,00 ₺
Kaderimde Sen Varsın Kaderimde Sen Varsın 16,00 ₺
Ürün Detayları

Rastlantılar İnansanız Bile Bazen Kaderden Kaçamazsınız!


Kadınlar tarafından arzulanan dört beyfendi birer şilin ve bir şişe konyağın ödül olarak belirlendiği bir bahse tutuşmuşlardır. Ödül evlenmeden ayakta kalmayı başaran son bekara verilecektir... Nigel Cavendish bir gün evlemek zorunda olduğunun farkındaydı ama o günün gelmesine daha uzun yıllar vardı. Bu yakışıklı, uslanmaz çapkın evlenene kadar hayatın tüm hoşluklarını sonuna kadar yaşamaya kararlıydı.


Leydi Felicity Melville komşusunun camından aşağı inmekte olan hergeleyi gördüğü an Nigel'in dualarının cevabı olduğunu anladı. Biraz düzeltilmek kaydıyla! Felicity heyecan peşindeydi ve Londra'da ahlaksız Bay Cavendish'den daha heyecan verici biri olabilir miydi? Genç bir kız delice istediği seyi elde etmek adına her zaman için birtakım planlar yapardı. Fakat Felicity'nin planı beklenmedik sonuçlar doğururdu. Bir şan oyunu ve patlayan bir silah onları istemedikleri bir şekilde karı koca yaptı.


Felicity, dik kafalı kocasına, doğru kadın olduğunu ispatlayabilecek mi? Arkadaşları arasında bahsi kaybeden Nigel kaderin varlığına sonunda inanacak mı?Özellikler
YAZARI Vıctorıa Alexander
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2010
SAYFA SAYISI 328
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Kaderimde Sen Varsın

Kaderimde Sen Varsın
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı