Tükendi
Kana Susamış
AŞK ROMANLARI SKU : 3xx0ygv5

Kana Susamış

20,00 ₺
Karanlığı lanetle o seni lanetlemeden önce.Güney stilinde cayır cayır yanan ateşli vampirler.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Kana Susamış

20,00 ₺
Kana Susamış Kana Susamış 20,00 ₺
Ürün Detayları

Dövme sanatçısı Riley Poe, Savannah'ın gizli yanlarını bildiğini sanıyordu ta ki erkek kardeşi bir vampir tarikatı tarafından ele geçirilene dek. Ateşli vampir Eli Dupre ile birlikte hareket ederek, erkek kardeşini geri aldı. Fakat cesareti ve eşi benzeri olmayan kan grubu yüzünden bazı çok kötü kan emiciler için karşı konulamaz bir cazibe kaynağı haline geldi.


Yaşayan ölü düşmanları tarafından kendisine kurulan bir pusudan zar zor kurtulduktan sonra kendisine saldıranlardan belirli özellikler kazandı: duyuları yükseldi, refleksleri şimşek gibi oldu ve gerçekdışı bir güç kazandı. Eli, yeni vampirik eğilimlerini kullanması için Riley'i eğitmeye başladı. Riley'nin ihtiyacı olacağını hayal bile etmediği yetenekleri ve kontrolleri ona öğretti. Fakat yeni bir özellik-azılı bir vampirle telepatik bağlantı özelliği ortaya çıktığında, Riley katil yeniden saldırmadan önce onu durdurmak için yeni yeteneklerini test etmesi gerektiğini biliyordu.


Uzun süredir kendi başının çaresine bakmaya alışkın olan Riley, yardım isteme konusunda sorunlar yaşamaktaydı. Hatta aşık olduğu güçlü vampirden bile...


"Güney stilinde cayır cayır yanan ateşli vampirler."

New York Times Çok Satan Yazar Kerrelyn Sparks

Özellikler
YAZARI Elle Jasper
YAYIN EVİ Olimpos
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 399
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Kana Susamış

Kana Susamış
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı