Tükendi
Karmakarışık
AŞK ROMANLARI SKU : n00cbme4

Karmakarışık

25,00 ₺
Drew Evansın işi, milyon dolarlık anlaşmalar yapmak ve New Yorkun en güzel kadınlarını tek bir gülümsemeyle baştan çıkartmaktadır.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Karmakarışık

25,00 ₺
Karmakarışık Karmakarışık 25,00 ₺
Ürün Detayları

Zengin, yakışıklı ve kendini beğenmiş Drew Evans ile güzel, zeki ve hırslı Katherine Brooks buluştuğunda işlerin karmakarışık hale gelmesi şaşılacak bir şey değildir.


Drew Evans'ın işi, milyon dolarlık anlaşmalar yapmak ve New York'un en güzel kadınlarını tek bir gülümsemeyle baştan çıkartmaktır. Peki, öyleyse neden yedi gündür evden dışarı çıkmıyor? Neden mahvolmuş, sefil bir halde ve depresyonda? Ona sorduğunuzda size sebebinin grip olduğunu söyleyecektir fakat hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz.


Katherine Brooks, Drew'un babasının yatırım bankacılığı firmasında işe başladığı anda gösterişli playboyun hayatındaki her alanın bir karmaşaya sürüklenmesine sebep olmuştur. Profesyonel alandaki yarışları Drew'un cesaretini kırıyor, Katherine'e karşı hissettiği çekim dikkatini dağıtıyor ve onu yatağa atma girişimlerindeki başarısızlığı ise tamamen sinirlerini bozuyordur.


Nasıl oluyordu da kadının biri çıkıyor ve ağzı iyi laf yapan çapkın bir adamı mahvolmuş, umutsuz biri haline getirebiliyordu? Hayatta asla sahip olmak istemediği tek şeyi gerçekleştirerek.


'Karmakarışık' dünyada en çok kullanılan kitap sitesi Goodreads'de yapılan oylamalar sonucu 2014'ün en iyi çıkış yapan kitabı seçilmiştir.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Emma Chase
YAYIN EVİ Ephesus
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2015
SAYFA SAYISI 432
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Şömizli
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Karmakarışık

Karmakarışık
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı