Tükendi
Karşı Konulamaz Aşk
AŞK ROMANLARI SKU : c492617z

Karşı Konulamaz Aşk

16,00 ₺
Benim metresim olmamam için bir sebep yok. Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrell, benim metresim olacak mısınız? diye mırıldandı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Karşı Konulamaz Aşk

16,00 ₺
Karşı Konulamaz Aşk Karşı Konulamaz Aşk 16,00 ₺
Ürün Detayları

Karşı Konulmaz Aşk Kitap Açıklaması


Dokunaklı, Destansı ve Harika...


"Benin metresim olmaman için bir sebep yok."


"Sahip olduğun tüm saygınlığı yitirmene yetecek kadar uzun bir süredir birlikteyiz. Şöhretini, tabi eğer bir şöhretin vardıysa, yitirmiş durumdasın."


Eliza'nın yüzüne bir telaş ifadesi yayıldı. Fakat tüm söylediği, "Senin kadının olabilecek özelliklere sahip miyim bilmiyorum. Bir erkekle beraber olmayalı yıllar oldu ve ayrıca suratım çillerle kaplı."


Lord Hartwood sesini sertleştirdi. "Lekesi olsun olmasın bir metrese ihtiyacım var." Nefes alarak, son aşağılamasını yapmaya hazırlanırken, ses tonunun yumuşamasını sağladı. "Korkmayın Bayan Farrel. Canınızı çok acıtacağım fakat hizmetleriniz karşılıksız kalmayacak. Kalpsiz olabilirim, ama cüzdanım kabarıktır."


Lord Hartwood'un sözlerini hazmetmeye çalışırken, Eliza'nın çilleri, giderek solan yüzünde çok daha net belli oluyorlardı. Lord Hartwood Eliza'ya yaklaştı ve parmaklarını yavaşça kadının omuzlarında gezdirmeye başladı ardından adamın parmakları, kadının elbisesinin yakasından aşağıya, göğüs çatalına doğru yumuşak bir şekilde indi. Eliza'nın alev alev yanan pembe kulağına fısıldamak için eğilerek, "Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrell, benim metresim olacak mısınız?"


Özellikler
YAZARI Jenny Brown
YAYIN EVİ Arunas Yayıncılık
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 381
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Karşı Konulamaz Aşk

Karşı Konulamaz Aşk
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı