Tükendi
Kocan Kadar Konuş
SKU : hjbzkni8

Kocan Kadar Konuş

15,00 ₺
Sözün özü, kocan varsa varsın, yoksa da geçmiş olsun. Hele ki bir de 30 una gelip de bekarsan bu dünyada yatacak yerin yok!
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Kocan Kadar Konuş

15,00 ₺
Kocan Kadar Konuş Kocan Kadar Konuş 15,00 ₺ 15,00 ₺
Ürün Detayları

“Kocan varsa varsın, yoksa da geçmiş olsun. Hele ki bir de 30'una gelip de bekâr kaldıysan bu dünyada yatacak yerin yok!" Yazar Şebnem Burcuoğlu’nun 2014 yılında Dex Yayınları’ndan çıkan kitabı yerli bir romantik-komedi olarak nitelendirilebilir. Kitap, 2015 yılında başrollerinde Ezgi Mola’nın ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı bir sinema filmi olarak beyazperdeye uyarlanmıştır.


Kitap, kapak tasarımı ile dikkat çekmiştir ve büyük ilgi görmüştür. Kapak fotoğrafı Fethi Karaduman tarafından çekilmiştir ve kapağın tasarım aşaması da “Berkcan Okar” tarafından gerçekleşmiştir. Ayrıca bölüm başlarında Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna” kitabından alıntılar dikkat çekmektedir.


Kitabın devamı niteliğindeki “Kocan Kadar Konuş Diriliş” 2015 yılında yayımlanmıştır. Kitabın baş karakteri olan 30 yaşındaki İzmirli Efsun’un üstüne yapışmış olan evde kalmış etiketiyle başı biraz beladadır. Üstelik kendinden küçük kuzeninin evleneceği haberiyle durumlar biraz daha ilginçleşir. Bekâr halinden memnunken birden koca arayışına giren Efsun’un koca bulma endişesi ve hayatına dair değişimler, bu kitapta eğlenceli bir üslupla anlatılmaktadır.


 

Özellikler
YAZARI Şebnem Burcuoğlu
YAYIN EVİ Doğan Egmont
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 214
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 9. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Kocan Kadar Konuş
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı