Tükendi
Koruyucu Melek
AŞK ROMANLARI SKU : 5tgdw2u0

Koruyucu Melek

25,00 ₺
Saf bir melek mi bekliyorsunuz ? Bulamayacaksınız. Normal bir melek mi arıyorsunuz, elimizde kalmadı! Gülmek mi istiyorsunuz, bolca güleceksiniz. Eğleneceksiniz, üzüleceksiniz , ama asla kafanızdaki gibi bir melek ile karşılaşamayacaksınız.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Koruyucu Melek

25,00 ₺
Koruyucu Melek Koruyucu Melek 25,00 ₺
Ürün Detayları

Saf bir melek mi bekliyorsunuz ? Bulamayacaksınız. Normal bir melek mi arıyorsunuz, elimizde kalmadı! Gülmek mi istiyorsunuz, bolca güleceksiniz. Eğleneceksiniz, üzüleceksiniz , ama asla kafanızdaki gibi bir melek ile karşılaşamayacaksınız. Şaşırmak istiyorsanız, buyurun siz de çatlak meleğimizin dünyasına.


Normal bir hayat sürerken bir kaza sonucu aniden ölüp beyaz bir odada uyansaydınız? Ya burada kalacaksın ya da gidip birini koruyacaksın deseler sıkıntıdan sonsuza kadar patlamayı göze alıp birbirinin aynısı beyaz odalarda takılmayı kendinize reva görür müydünüz? Yoksa zaten öldüm daha kötü ne olabilir ki diyerek dünyaya bir melek olarak geri gönderilmeyi kabul eder miydiniz? Benim hikayemde kanatlarını açıp saf saf iyilik yapan , ışıltılar saçan bir melek arıyorsanız boşuna başlamayın! Cidden yok çünkü!-Önce kafanızdaki Melek figürünü bir silin ve yeniden bir melek profili oluşturmaya kendinizi hazırlayın. Sen melek olsan nasıl bir şey olurdun? Ya da ben? Mükemmellik beklemeyin o bir çömez ve ne yapacağı hakkında en ufak bir fikri yok. Fantastikten çok romantik, romantikten de çok komik bir hikaye karşınızda.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Aysel Köroğlu
YAYIN EVİ Salon Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2016
SAYFA SAYISI 543
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Şömizli
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Koruyucu Melek

Koruyucu Melek
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı