Tükendi
KYA'nın Şarkı Söylediği Yer
AŞK ROMANLARI SKU : ru1p6e17

KYA'nın Şarkı Söylediği Yer

18,00 ₺
Kalbini ne kadar koruyabilirsin?
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

KYA'nın Şarkı Söylediği Yer

18,00 ₺
KYA'nın Şarkı Söylediği Yer KYA'nın Şarkı Söylediği Yer 18,00 ₺
Ürün Detayları


Yıllar boyunca, Kuzey Carolina kıyısında sessiz bir kasaba olan Barkley Cove'da Bataklık Kızı ile ilgili söylentiler dolaşmaktadır. O yüzden 1969'un sonlarında, yakışıklı Chase Andrews ölü bulunduğunda kasaba halkı, hemen Bataklık Kızı dedikleri Kya Clark'tan şüphelenir.


Ancak Kya onların anlattıkları gibi biri değildir. Hassas ve zeki olan Kya yıllardır, evi olan bataklıkta martılarla arkadaş olmuş, kumdan dersler alarak tek başına hayatta kalmıştır. Yıllar sonra Kya'nın, dokunulmak ve sevilmek istediği dönem gelir. Kya'nın vahşi güzelliği, kasabadan iki genç adamın ilgisini çekince Kya, kendini yeni bir hayata açar, ta ki akla gelmeyecek bir şey olana kadar.


Barbara Kingslover ve Karen Russell hayranları için mükemmel bir roman olan Kya'nın Şarkı Söylediği Yer, aynı anda hem doğal dünyaya nefis bir övgü hem buruk bir büyüme çağı hikâyesi hem de muhtemel bir cinayetin şaşırtıcı hikâyesi. Owens bize, bir zamanlar olduğumuz çocuğun, bizi sonsuza dek şekillendirdiğini ve hepimizin, doğanın, güzel ve vahşi sırlarına tabi olduğumuzu hatırlatıyor.


Owens bu kitapta, Kuzey Carolina sahilinin ıssız bataklık arazilerini, terk edilmiş bir çocuğun gözleriyle inceliyor. Ve kendi izolasyonunun içerisinde bu çocuk, gözlerimizi, onun özel dünyasının gizli harikalarına -ve tehlikelerine- açmamızı sağlıyor.

—The New York Times Book Review


Barbara Kingsolver'i hatırlatıyor.

—Entertainment Weekly


Kya'nın, insan ilişkilerine güvenmeyi öğrenmesinin acıklı hikâyesi, acımasız gerçekleri ortaya çıkaran sürükleyici bir cinayet gizemiyle birleştirilmiş. Hayret verici bir başlangıç.

—People Magazine


Bu kitabı ne kadar sevdiğimi ifade edecek sözleri bulamıyorum bile! Bu hikâyenin bitmesini istemedim!

—Reese Witherspoon

Özellikler
YAZARI Delıa Owens
YAYIN EVİ Salon Yayınları
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2019
SAYFA SAYISI 431
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 3. Baskı
Puanlar & Yorumlar

KYA'nın Şarkı Söylediği Yer

KYA'nın Şarkı Söylediği Yer
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı