Tükendi
Ne Güzel Tesadüf
AŞK ROMANLARI SKU : 5bp6z5ap

Ne Güzel Tesadüf

18,00 ₺
Alexandra, bir erkeğin sevdiği kadını korumak ona sahip çıkmak için ne kadar ileri gidebileceğini görmek üzeredir...
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Ne Güzel Tesadüf

18,00 ₺
Ne Güzel Tesadüf Ne Güzel Tesadüf 18,00 ₺
Ürün Detayları

Amerika'nın en iyi hikâye anlatıcılarından sayılan Mary Balogh klasik bir aşk öyküsüyle karşınızda: Şeytana uymanın ve baştan çıkmanın ağına düşmüş bir adam ve bir kadının bu nefes kesen hikâyesine bayılacaksınız.


Alexandra'nın tek istediği, bir hayli kalabalık ve sıcak olan balo salonundan kaçıp gitmektir. Ancak iliklerine kadar işleyen bir soğuğun hüküm sürdüğü geceye adımını attıktan birkaç saniye sonra, güçlü eller tarafından alıkonulup kaçırılır. O ana kadar son derece kapalı bir hayat sürmüş olan Alexandra, tecavüze uğrayacağından neredeyse emindir, ama bunun yerine kendini onu büyük bir skandaldan kurtaran bir adamın insafına kalmış halde bulur. Cesur ve şehvetli bir adam olan Amberley Kontu Edmund, Alexandra'yı hayatında bir kez olsun pervasız davranması için ayartır. Ama aralarındaki tutku alevlenirken, Edmund Amberley'in evlilik teklifi Alexandra'yı tamamen gafil avlar. Artık özgürlüğüne kavuşmayı her şeyden çok arzulayan Alexandra, bir erkeğin sevdiği kadını korumak ve ona sahip çıkmak için ne kadar ileri gidebileceğini görmek üzeredir...


"Mary Balogh aşk romanlarının kraliçesi."

Publishers Weekly


"Büyüleyici bir yoğunlukla yazan Mary Balogh, bir ilişkiyi tamamen gerçek ve tamamen sürükleyici kılmak gibi müthiş bir yeteneğe sahip."

Mary Jo Putney

Özellikler
YAZARI Mary Balogh
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2013
SAYFA SAYISI 487
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Ne Güzel Tesadüf

Ne Güzel Tesadüf
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı