Tükendi
Onurlu Bir Aşk
AŞK ROMANLARI SKU : pwods1wx

Onurlu Bir Aşk

22,00 ₺
İngiliz Kraliyet ailesini hedef alan bir komployu engellemeye çalışan Damian ile Kirinin tutku dolu hikayesiyle devam ediyor.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Onurlu Bir Aşk

22,00 ₺
Onurlu Bir Aşk Onurlu Bir Aşk 22,00 ₺
Ürün Detayları

 

New York Times çok satanlar yazarı olan Mary Jo Putney'in KAYIP LORDLAR DİZİSİ, İngiliz Kraliyet ailesini hedef alan bir komployu engellemeye çalışan Damian ile Kiri'nin tutku dolu hikâyesiyle devam ediyor.


Damian Mackenzie bir lordun gayri meşru oğlu, bir kumarbaz ve yüksek sosyetenin en gözde serserisidir. Aynı zamanda Leydi Kiri Lawford'un da kahramanıdır: Onu kaçakçıların elinden kurtaracak kadar cesur, bugüne kadar tanıştığı her centilmenden daha onurlu ve bir erkeğin olması gerekenden çok daha çekici. Kiri'nin ona âşık olmaması mümkün müdür?

Ne var ki Damian Mackenzie'nin sırları, soylu leydilerle flört etmesine engel olmaktadır - özellikle de en eski arkadaşlarından birinin kız kardeşiyle. Ancak Kiri'nin hızlı düşünmesi sayesinde İngiltere tahtı ölümcül bir tehditten kurtulur. Bu sayede Damian, genç kızın farz ettiği gibi kuralcı ya da saygın olmadığını anlar... Kiri, hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı kadar çekicidir.


"Romantik ve büyüleyici. Okurken mest olacaksınız."

Eloisa James


"Gerçeğe yakın karakterler ve zengin tarihi detaylar."

Publisher's Weekly

Özellikler
YAZARI Mary jo Putney
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 430
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Onurlu Bir Aşk

Onurlu Bir Aşk
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı