Tükendi
Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76
SKU : quhnvzu1

Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76

7,00 ₺
Bir garajı da olan teknisyen ve tamirci Hogan Dempsey, beklemediği bir şekilde bir mirasa konduğunu öğrenince bunu, farklı çevrelerde büyüdükleri Park Aveneu prensesini baştan çıkarmak için bir fırsat gördü.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76

7,00 ₺
Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76 Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76 7,00 ₺ 7,00 ₺
Ürün Detayları

Park Aveneu Prensesi̇ - Belalı Ai̇le 2017 / 04

PARK AVENEU PRENSESİ – ELIZABETH BEVARLY


Bir garajı da olan teknisyen ve tamirci Hogan Dempsey, beklemediği bir şekilde bir mirasa konduğunu öğrenince bunu, farklı çevrelerde büyüdükleri Park Aveneu prensesini baştan çıkarmak için bir fırsat olarak gördü.

Onu etkilemek için sosyete şefi Chloe Merlin’i tuttu, sosyetik prensesi en sevdiği lezzetlerle etkileyebilmeyi umuyordu. Ancak baştan çıkarılan Hogan oldu ve üstelik bunun sebebi yemekler değildi! Hogan’ın Chloe’ye duyduğu arzu, prensesle ilgili planlarını silip atacaktı. Ancak Chloe erkeklerden uzak durmaya kesin kararlıydı. Acaba Hogan’ın cazibesi Chloe’nin iştahını kabartmaya yetecek miydi?


BELALI AİLE – ELIZABETH BEVARLY


Renny Twigg’in yapacağı şey basitti: Bir gangsterin uzun zamandır kayıp olan torununu bulmak; onunla birlikte tanık koruma programına dahil olmak değil! Ama milyarder Tate Hawthorne’a, o güne dek bilmediği aile bağlarını anlatınca başına bu gelecekti. Bu yakışıklı milyarderin bir sonraki Don Iron olmak istemediği açıktı ama yine de Renny’yle bir süreliğine ilişkiye açıktı. Ancak buna bir de bebek eklenince… Tate zaten belalı ailesini hayatından uzak tutmak için yeterince çaba harcıyordu, kendi ailesini nasıl kurabilirdi?
Özellikler
YAZARI Elızabeth Bevlarly
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Park Aveneu Prensesi - Belalı Aile Desire - 76
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı