Tükendi
Reklam Aşkı
SKU : 042xk6jq

Reklam Aşkı

20,00 ₺
Annesi Maria altı yıl önce ansızın öldüğünden beri hayat Lexi ve babası için kolay olmamıştı.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Reklam Aşkı

20,00 ₺
Reklam Aşkı Reklam Aşkı 20,00 ₺ 20,00 ₺
Ürün Detayları


Lexi White, üniversite hayatının en başarılı günlerini yaşadığı sırada babası rahatsızlanınca bir saniye bile düşünmez; her şeyi bırakır ve babasının bakımını üstlenmek üzere evine geri döner. Yıllarca onunla ilgilenir, ihtiyaç duyduğu her an yanında olur. Hastalığı atlatamayan babasını sonsuzluğa uğurladıktan sonraysa Lexi, hayatını yeniden kurmaya karar verir.


Ancak eğitimini tamamlamamıştır. Hayal ettiği işi yapmak için sıfırdan başlayacaktır. Hunter Reklamcılık'a girmeyi başardığında onu, yeni yöneticisinin telefonuna gönderdiği, pek de insan canlısı olmayan mesajı karşılar.


Alexandra,


Hunter Reklamcılık'a hoş geldin. Umarım senden öncekilerden daha yetkinsindir. Bu mesajı cevaplamak için üç dakikan var.

-Vincent Drake-


Mesajı gönderen ismi gördüğü anda eli ayağına dolaşan Lexi, huysuz bir yöneticiye asistanlık yapmaktan daha fazlasıyla karşı karşıyadır. Lise günlerinde kalbini sızlatan ve hâlâ hafızasında hatırı sayılır derecede yer kaplayan lise aşkı Vincent Drake, artık en fazla görüşeceği insandır. Üstelik Lexi'nin kim olduğunu hatırlamamıştır bile.

(Tanıtım Bülteninden)

Özellikler
YAZARI Vıctorıa Mıchaels
YAYIN EVİ Nemesis Kitap
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 472
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Reklam Aşkı
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı