Tükendi
Sana Kapıldım
AŞK ROMANLARI SKU : 488u853l

Sana Kapıldım

15,00 ₺
Alayna saplantıları içinde boğuluyor. Hudson`ın ise kendine ait sırları var. Belki de ihtiyaçları olan şey birbirlerini bulmaktır.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Sana Kapıldım

15,00 ₺
Sana Kapıldım Sana Kapıldım 15,00 ₺
Ürün Detayları

İnsanları gizlice takip etmek ve hakkında yasaklama emirlerinin çıkarılması Alayna Withers'ın geçmişinin bir parçasıydı.

İşletme üzerine yüksek lisansını eline alan Alayna, kendi geleceğini çizmişti. Çalıştığı gece kulübünde yükselmeyi hedefleyecek ve saplantılı aşk sorununu tetikleyecek her türlü erkekten uzak duracaktı.

Müthiş plan. Ama Alayna gece kulübünün yeni sahibi Hudson Pierce'i hesaba katmamıştı.

Geçmişteki dürtülerini kontrol altında tutmak isteyen Alayna, akıllı, zengin ve yakışıklı tiplerden hep uzak durmaya çalışmıştı. Ama Hudson onu bir kere gözüne kestirmişti.

Alayna'yı yatağında istiyordu ve bunu açıkça belli etmişti. Reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulununca Alayna için Hudson'ı görmezden gelmek imkansız hale gelmişti.

Gittikçe onun dünyasına çekiliyor, çekimine kapılıyordu. Hudson'ın karanlık sırrını öğrendiğinde ise kapılabileceği en kötü adama aşık olduğunu öğrenmesi için çok geç olacaktı.

Belki de kusurlu geçmişleri birbirlerini iyileştirmeleri ve sonunda hayatlarında eksik olan aşkı bulmaları için onlara bir fırsat tanıyacaktı.

Özellikler
YAZARI Laurelin Paige
YAYIN EVİ Elif Yaynevi
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2014
SAYFA SAYISI 367
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Sana Kapıldım

Sana Kapıldım
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı