Tükendi
Şehvetin Esiri
AŞK ROMANLARI SKU : 8tct4nfg

Şehvetin Esiri

16,00 ₺
Annesinin son nefesini verene dek nasıl bir aşk acısı çektiğini bilen Raven Kendrick, kalbini asla birine vermeyeceğine dair ant içer.
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Şehvetin Esiri

16,00 ₺
Şehvetin Esiri Şehvetin Esiri 16,00 ₺
Ürün Detayları

Annesinin son nefesini verene dek nasıl bir aşk acısı çektiğini bilen Raven Kendrick, kalbini asla birine vermeyeceğine dair ant içer. Fakat adı bir skandala karıştığında, Londra'nın kötü şöhretli kumarhane sahibinden bir evlilik teklifi alır ve bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Esrarengiz kurtarıcısıyla yakınlaşması ise genç kızın sadece en vahşi fantezilerinde tattığı ihtirasla yüzleşmesine ve bu hisle mücadele etmesine sebep olur.


Kell Lasseter kardeşinin neredeyse hayatını mahvettiği masum bir genç kızı korumak adına özgürlüğünden vazgeçer. Yarı İrlandalı olması ve karanlık geçmişi yüzünden küçümsenen Kell diğer sosyete güzellerinden epeyce farklı olan bu büyüleyici hırçın kızdan etkilenmeden edemez. Ancak kardeşine bağlılığı ve inatçı gelini arasında kalan genç adamın gerçek aşka erişebilmek için öncelikle bir şekilde Raven'ın kalbini kazanması gerekmektedir."Elinizden bırakamayacağınız ihtiras ve duygu yüklü bir aşk hikâyesi"

Romantic Times


"O kadar ateşli bir kitap ki sayfaları çevirirken parmaklarınız yanacak."

Rendezvous

Özellikler
YAZARI Nicole Jordan
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2011
SAYFA SAYISI 366
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Karton Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Şehvetin Esiri

Şehvetin Esiri
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı