Tükendi
Şeytan Diyor ki
AŞK ROMANLARI SKU : khp8y8n2

Şeytan Diyor ki

22,00 ₺
Markisi, hayatının en zor göreviyle karşı karşıya kalır, mükemmel gelini bulmak....
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI YERİ
BASKI TARİHİ

Şeytan Diyor ki

22,00 ₺
Şeytan Diyor ki Şeytan Diyor ki 22,00 ₺
Ürün Detayları


Ailesinin kaybolan itibarını geri kazanmak isteyen Rotherstone Markisi, hayatının en zor göreviyle karşı karşıya kalır: mükemmel gelini bulmak…


Londra’nın aristokrat çevreleri için, Cehennem Kulübü, iyi yetişmiş hiçbir genç hanımefendinin hoş bakmayacağı erkeklerin oluşturduğu rezil bir topluluktur. Fakat bu adamlar düşünülebilecek her türlü ahlaksızlığın peşine düşmekle nam salmış olsalar da, aslında kralı ve ülkelerini korumak için her şeyi yapabilecek güçlü birer savaşçıdırlar.


Rotherstone Markisi, ailesinin itibarını geri kazanma zamanının geldiğine karar vermiştir. Ancak bir Cehennem Kulübü üyesi olarak, kendini sosyetenin gözünde temize çıkarmak için tek bir yolu olduğunun bilincindedir: kusursuz bir güzelliği, saygın bir ailesi ve hepsinden önemlisi lekesiz bir ismi olan uygun bir hanımefendiyle evlenmek.


Yani Daphne Starling gibi olmayan bir hanımefendiyle. Evet, Bayan Starling baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahiptir, ama reddettiği bir talibi itibarını neredeyse iki paralık etmiştir. Yine de, Rotherstone Markisi Max, bu güzel kızın cazibesine ve Londra’nın dedikoducu tiplerini haksız çıkarmanın çekiciliğine karşı koyamaz. Daphne’yi evliliğe ikna etmek… ve hovarda bir markinin bile mükemmel bir koca olabileceğini göstermek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Özellikler
YAZARI Galen Foley
YAYIN EVİ Epsilon
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2012
SAYFA SAYISI 478
BOYUTLARI 14x21cm
CİLT DURUMU Sert Kapak
KACINCI BASKI 1. Baskı
Puanlar & Yorumlar

Şeytan Diyor ki

Şeytan Diyor ki
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı