Tükendi
Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi
SKU : kk2fmgkr

Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi

7,00 ₺
Cinnia Whitley, tanınmış milyarder iş adamı Henri Sauveterre’yle skandala dönüşen ilişkilerinin sonunda hamile olduğunu öğrenmişti, üstelik ikiz bebek bekliyordu!
YAZARI
YAYIN EVİ
BASKI TARİHİ

Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi

7,00 ₺
Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi 7,00 ₺ 7,00 ₺
Ürün Detayları

Sırların Gölgesi̇nde - Çöller Prensi̇ 2017 / 05

SIRLARIN GÖLGESİNDE – DANI COLLINS


Cinnia Whitley, tanınmış milyarder iş adamı Henri Sauveterre’yle skandala dönüşen ilişkilerinin sonunda hamile olduğunu öğrenmişti, üstelik ikiz bebek bekliyordu! Cinnia, Henri’yi unutamamıştı ama Sauveterre hanedanının yeni kuşağını dünyaya getirmesi. Henri’yle sonsuza dek aralarında bir bağ olması anlamına geliyordu. Elbette bunu bir sır olarak saklamazsa…

Henri, Cinnia’nın onu kandırdığını öğrenince çok öfkelendi. Küçük kız kardeşinin kaçırılması onun aile kurma düşüncelerini tamamen bir kenara bırakmasına neden olmuştu, bütün Sauveterreler onun korumasını hak ediyordu çünkü. Bununla birlikte Cinnia’nın karısı olmasını sağlayacak, bir araya gelmelerinin ne kadar zevkli olabileceğini ona gösterecekti!


ÇÖLLER PRENSİ - DANI COLLINS


Zhamair’in Veliaht Prensi Kasım, kız kardeşinin evliliğinin tehlikeye girmemesi için Angelique Saveterre’nin, kız kardeşinin müstakbel kocasıyla yaşadığını varsaydığı ilişkisine son vermeliydi. Ancak Angelique bu ilişkiyi tamamen reddedince Kasım, karşısına çıkan bu olağanüstü güzelliği değerlendirme isteğine karşı koyamadı.

Kasım’ın çıkma teklifi, kendisini hep ikiz kardeşiyle kıyaslayıp kendisi gibi davranamayan Angelique’e cazip gelmişti. Bir süre sonra Kasım’ın yanında giderek açıldı, kendisini bu çöl prensine teslim etti. Ama Kasım ona ihtiras ve değerli mücevherlerden fazlasını sunabilecek miydi?


Özellikler
YAZARI Danı Collıns
YAYIN EVİ Ekip A.Ş
BASKI YERİ İstanbul
BASKI TARİHİ 2017
SAYFA SAYISI 224
BOYUTLARI 14X20
CİLT DURUMU Karton Kapak
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar
  Sırların Gölgesinde - Çöller Prensi
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
  Henüz puanlanmadı